2015 Dodge Challenger SRT 392Šoreiz mūs apciemoja automašīna, kas tiek uzskatīta par amerikāņu “muskuļauto” zelta laikmeta tradīciju mantinieci – Dodge Challenger ar 392 Hemi V8 dzinēju, kas šajā Dodge modelī parādījās kopš 2011. gada. Mūsu studijā – 2015. gada 470 zirgspēku eksemplārs.


Atjaunotā izskatā šis auto tiek ražots jau 10 gadus. Dodge Challenger SRT 392 ir stilīgs, komfortabls un spēcīgs. Četrus gadus automašīnas īpašnieks to īpaši nežēloja un baudīja neticamu braukšanu, taču beidzot nolēma atjaunot tās ārējo izskatu. Par cik automašīna šo gadu garumā ir nobraukusi diezgan daudz, tās ārējais izskats prasīja diezgan nopietnu iejaukšanos.


Šāds auto tika nogādāts pie mumsĀrkārtīgi daudz iešķēlumu, skrāpējumu, buktes, nobrāzumi, ieēdušies netīrumi, kosmētiski disku defekti, pārslāņojušās izplūdes gāzu trubas, nekopts dzinējs, ievērojami svaigumu zaudējis interjers – ar šo visu nācās cīnīties.Pēc profesionālas dīteilinga mazgāšanas mēs varējām novērtēt automašīnas vispārējo un lakojuma slāņa stāvokli.
Darbu plāns bija piepildīts ar visdažādākajām procedūrām, kas kopumā aizņēma vairāk par nedēļu, par cik esam pieraduši strādāt neekonomējot ar laiku – katra procedūra tika veikta cītīgi un saudzīgi.Automašīnai tika veiktas šādas procedūras:

Iepriekšminēti darbi un procedūras tika veiktas ar mērķi atgriezt automašīnai neatvairāmu ārējo izskatu un aizsargāt visas tās daļas turpmākam aktīvam lietojumam.


Rezultāts:


#dodge_challenger #dīteilinga_mazgāšana #dzinēja_telpas_mazgāšana #buktes_labošana #riepu_disku_apstrāde #salona_dīteilings #atjaunojoša_pulēšana #nanokeramika_everglass #aquapel