top of page

Dzinēja un dzinēja telpas MAZGĀŠANA un APSTRĀDE

Iespējams, ka Jums ir ļoti labi zināma situācija, kad auto īpašnieks ļoti cītīgi rūpējas par to, lai automašīna spīdētu, salons būtu sakopts un tīrs, taču pilnībā aizmirst par dzinēja telpu.

Nav vajadzīgs gaidīt tehnisko apskati vai automašīnas pārdošanu, lai sakoptu dzinēja telpu un savestu to kārtībā. Nekopta un netīrumiem pārklāta dzinēja telpa var radīt problēmas automašīnas ekspluatācijā un bojā tās ārējo izskatu katru dienu!

Dzinēja telpa tiek pakļauta tādiem netīrumiem, kā dubļi, smiltis, putekļi, bitums, koku lapas, sveķi un visam tam, kas tiek saukts par autoceļu netīrumiem. Regulāra dzinēja telpas apkope nodrošina efektīvu un nevainojamu Jūsu automašīnas komponenšu darbību, kā arī, atverot motora pārsegu, ir vienmēr patīkami redzēt, kad tur viss ir tīrs un sakopts. Dzinēja telpas apkope reizi 6 mēnešos – tas ir lielisks veids, kā izvairīties no vizītes pie mehāniķa un neredzēt sakrājušos netīrumu slāņus.

Mēs ievērojam drošas dzinēja telpas mazgāšanas tehnoloģiju, par cik dzinēja telpas mazgāšana prasa ļoti lielu precizitāti, uzmanību, atbildību un personāla sagatavotību. Strādājam pēc Koch Chemie Unna tehnoloģijas.

 

Mūsu dzinēja telpas mazgāšanas darbu shēma:

 1. Pieņemam automašīnu un apspriežam visas tehniskās automašīnas īpatnības;

 2. Gaidām, kad dzinējs būs pilnībā atdzisis;

 3. Noņemam skaņas izolējošo vāku no pārsega;

 4. Atslēdzam akumulatoru un aizsedzam visas nepieciešamās detaļas;

 5. Uzklājam speciālu drošu sastāvu Koch Chemie Unna Golden Star (produkta galvenā īpašība – dielektriķis*!) un sākam mazgāšanu.

 6. Pēc nepieciešamības atkārtojam iepriekšējās darbības, līdz tiek sasniegts izcils rezultāts;

 7. Mazgājam skaņas izolatoru;

 8. Nomazgājam mazgājošo līdzekli ar ūdeni bez augstspiediena mazgātāja;

 9. Izpūšam un žāvējam ar gaisu visu dzinēja telpu;

 10. Sausai un tīrai dzinēja telpai uzklājam specializētu konservantu Koch Chemie Unna MOTORPLAST (īpašs līdzeklis dzinēja telpas apstrādei);

 11. Visu notīrām, nosusinām un veicam paveiktā darba kvalitātes pārbaudi.

*izolators – viela, kas praktiski nevada elektrību.

Rezultātā dzinēja telpa izskatās kā pilnīgi jauna. Kvalitatīvi iztīrot un apstrādājot dzinēja telpu vienu reizi, to ir daudz vieglāk uzturēt teicamā stāvoklī pie regulārām apkopēm. Tādējādi dzinēja telpa vienmēr izskatās tik pat kopta un tīra, kā visas citas automašīnas daļas.

Atgādinām, ka dzinēja telpu ir nepieciešams kopt un tā nav mazāk svarīga, kā visas pārējās automašīnas daļas!

Dzinēja telpas dīteilinga piemēri no mūsu jaunākajiem projektiem:​

JAUNUMS! - TAGAD PIEDĀVĀJAM ARĪ DZINĒJA MAZGĀŠANU NO APAKŠAS - LASI VAIRĀK ŠEIT!

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: 2 STUNDAS
PAPILDINFORMĀCIJA: Darbu ilgums var prasīt 3 stundas, ja automašīnas dzinēja telpa ir īpaši netīra. saistītais pakalpojums, kas tiek nodrošināts tikai ar dīteilinga pakalpojumiem.
PAKALPOJUMA CENA:
100€

PIETEIKT PAKALPOJUMU

bottom of page