top of page

Tas nav nekāds noslēpums, ka pat pie vissaudzīgakās automašīnas ekspluatācijas, daži automašīnas elementi tik un tā tiek pakļauti ļoti lielai slodzei. Sliekšņi, bamperi, virsma aiz durvju rokturiem, sānu spoguļi, lukturi – ir tikai daži no tiem. Patiesi saudzējot savu automašīnu ir ļoti sāpīgi uz virsbūves pamanīt skrāpējumus un iešķēlumus, kas izbojā līdz šim teicamo skatu un stāvokli. Par laimi auto virsbūvi ir iespējams aizsargāt ar īpašām poliuretāna plēvēm.

Pēc dažādu aizsargplēvju testēšanas un izmēģinājumiem esam atraduši līderus – visoptimālākie varianti: aizsargplēves Legend, STEK, CARPRO, SunTek un Llumar. Poliuretāna aizsargplēves (PPF) sniedz drošu un noturīgu aizsardzību automašīnas ekspluatācijai bez kompromisiem vai negaidītiem pārsteigumiem.

Poliuretāna aizsargplēves – vairāku slāņu aizsargpārklājums, kas sastāv no tehnoloģiskā slāņa (kas tiek noņemts pirms plēves uzstādīšanas), specializētas līmes slāņa (kas veido saikni starp aizsargplēvi un virsbūves lakojumu), pēcāk poliuretāna (kas sniedz aizsargājošu funkciju un ir galvenais plēves slānis), un visbeidzot, glancētā slāņa, kas sniedz estētiskas īpašības – spīdumu, ūdens un netīrumus atgrūdošas īpašības. Poliuretāna aizsargplēvju biezums – ap 200 mikroni.

Poliuretāna aizsargplēvju priekšrocības un īpašības

Pati galvenā poliuretāna aizsargplēvju īpašība ir 100% efektivitāte aizsardzībā pret iešķēlumiem un skrāpējumiem. Tieši poliuretāns ir aizsargplēve, kas vienmēr ir pārspējusi mūsu klientu ekspektācijas.

Viena no unikālajām poliuretāna aizsargplēvju īpašībām ir elastība (20% no platuma katrā virzienā). Virsma, kas tiek pārklāta ar šīm aizsargplēvēm paliek teicami tīra un gluda bez jebkādām nostiepuma pazīmēm. Pateicoties savai elastībai poliuretāna aizsargplēves ir spējīgas ieņemt pat vissarežģītākās formas.

 

Tā pat šīm aizsargplēvēm piemīt “topcoat” – tā ir pārklāta ar antiadhēzijas un pašattīrīšanās īpašībām, kas ļauj atgrūst ūdeni un netīrumus.

 

Pašatjaunošanās: patentētā iekšējā slāņa formula nodrošina virsmas izturību pret ārējiem bojājumiem. Mazu defektu (mazu skrāpējumu u.c.) gadījumā atliek vien sasildīt bojāto vietu aizsargplēves reģenerācijai un defekta likvidēšanai. Tam palīdz dzinēja radītais siltums, sasilšana saules gaismā, karsts ūdens vai fēns.

 

Ļoti iecienīta ir poliuretāna aizsargplēvju ilgnoturība. Šo plēvju virsējam slānim piemīt izteikta noturība pret dažāda veida ķīmiskām vielām, šķīdinātājiem, autoceļu netīrumiem, bremžu metāliskajiem putekļiem un eļļām. Aizsargplēve saglabā caurspīdību un teicamu ārējo izskatu pat pēc mazgāšanas ar visdažādākajiem līdzekļiem, auto vasku vai citu aizsargpārklājumu uzklāšanas.

 

QUV paātrināto laikapstākļu tests, kas pakļauj aizsargplēvi regulāriem intensīvu UV staru cikliem, ūdens ietekmei pie augstām temperatūrām, pierādīja, ka plēve nezaudē savas īpašības – tā netiek bojāta, neuzpūšas, nenodzeltē un nezaudē savu caurspīdību.

 

Aizsargplēves izteiktās dekoratīvās īpašības:

 • plēves augšējam slānim piemīt izteikti glancēts efekts,

 • plēve neietekmē virsbūves tekstūru – apelsīna mizas efekts nav novērojams vispār,

 • atšķirībā no daudzām citām aizsargplēvēm, kuras ir nedaudz dzeltenīgas iekrāsas, caurspīdīgās SunTek aizsargplēves ir kristāldzidras un pilnībā bezkrāsainas.

 • Virsbūves aizsardzība – pret skrāpējumiem un iešķēlumiem lakojuma slānī

SunTek aizsargplēves absorbē tiešos akmens triecienus pat lielā ātrumā un novērš iešķēlumu rašanos. Termoplastiskās īpašības ļauj plēvei patstāvīgi atjaunoties pēc iegūtajiem virsmas bojājumiem, sasilšanas procesā.

 • Aizsargā pret virsbūves koroziju

Aizsargā virsbūvi pret rūsēšanu pateicoties pilnībā ūdens un putekļu necaurlaidīgajām īpašībām.

 • Saglabā automašīnas ārējo izskatu

Tā kā aizsargplēve ir pilnībā caurspīdīga un neredzama, tā nebojā automašīnas ārējo izskatu, kas paliek teicamā stāvoklī un tajā pašā brīdī tiek maksimāli aizsargāts. Poliuretāna aizsargplēvēm piemīt 99% caurspīdība un tās neietekmē virsbūves lakojuma caurspīdību.

 • Virsbūves krāsas vienmērīgums

Poliuretāna plēve pilnībā izlaiž UV starus, tādēļ vides apstākļu ietekmē virsbūves lakojuma un krāsas izmaiņas ir vienmērīgas. Noņemot plēvi nav novērojamas vizuāla rakstura izmaiņas automašīnas krāsā.

 • Ražotāja garantija

Poliuretāna aizsargplēves kalpo ārkārtīgi ilgi, salīdzinājumā ar vinila aizsargplēvēm. Parasti tās tiek uzklātas vienu reizi un saglabājas visu mūžu. Protams, pēc auto īpašnieka vēlmēm ir iespējams aizsargplēvi pēc laika arī noņemt. Pēc noņemšanas uz virsmas nepaliek nosēdumi.

 • Viegla kopšana

Poliuretāna aizsargplēves atvieglo automašīnas kopšanu, par cik tām nav nepieciešamas īpašas rūpes. Detaļas, kas ir pārklātas ar šīm aizsargplēvēm, var mazgāt un pārklāt ar tādiem pašiem aizsargpārklājumiem kā visas pārējās automašīnas daļas.

Vai vēlaties redzēt visas nianses mūsu darba ar aizsargplēvēm? Apskatiet projektu un rakstu atlasi, kuros mēs detalizēti aplūkojam šo tēmu:

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: 1-5 DIENAS
PAPILDINFORMĀCIJA: Darbu termiņš un cena ir atkarīga no darbu apjoma. Konsultācijas laikā tiek noteikts darbu apjoms un precīzas pakalpojuma izmaksas.
PAKALPOJUMA CENA:
NOSAKĀMA KONSULTĀCIJAS LAIKĀ
APCIEMO MŪSU STUDIJU* 
UN PACEL SAVU AUTO JAUNĀ LĪMENĪ!

Brīvības gatve 193a, Rīga, LV-1046

Tel: +371 20 280 839

* Darba dienās un brīvdienās - pēc stingra iepriekšēja pieraksta

 • AUTOESTETIKA facebook
 • AUTOESTETIKA Instagram
 • AUTOESTETIKA Twitter

© 2023 AUTOESTETIKA. Visas tiesības aizsargātas. Privātuma politika.

bottom of page