top of page

AIZSARGPLĒVES

Tas nav nekāds noslēpums, ka pat pie vissaudzīgakās automašīnas ekspluatācijas, automašīnas virsbūve tik un tā tiek pakļauta ļoti lielai slodzei. Patiesi saudzējot savu automašīnu ir ļoti sāpīgi uz virsbūves pamanīt skrāpējumus un iešķēlumus, kas izbojā līdz šim teicamo skatu un stāvokli. Par laimi auto virsbūvi ir iespējams aizsargāt ar īpašām poliuretāna aizsargplēvēm.

Poliuretāna aizsargplēves (PPF) sniedz drošu un noturīgu aizsardzību automašīnas ekspluatācijai bez kompromisiem vai negaidītiem pārsteigumiem.

Poliuretāna aizsargplēvju priekšrocības

Pati galvenā poliuretāna aizsargplēvju īpašība ir 100% aizsardzība pret skrāpējumiem un iešķēlumiem: aizsargplēve pasargā auto no bojājumiem, ko rada akmeņi, lidojoši gruži un citi ceļa pārsteigumi. Tieši poliuretāns ir aizsargplēve, kas vienmēr ir pārspējusi mūsu klientu ekspektācijas.

Virsmas pašatjaunošanās īpašības: augstas kvalitātes poliuretāna plēves izlīdzina nelielas skrāpējumus un bojājumus, kas radušies auto ekspluatācijas laikā.

Caurspīdība: aizsargplēve nemaina automašīnas rūpnīcas krāsas izskatu. Tā kā aizsargplēve ir pilnībā caurspīdīga un neredzama, tā nebojā automašīnas ārējo izskatu, kas paliek teicamā stāvoklī un tajā pašā brīdī tiek maksimāli aizsargāts. Poliuretāna aizsargplēvēm piemīt 99% caurspīdība un tās neietekmē virsbūves lakojuma caurspīdību.

Aizsargplēves izteiktās dekoratīvās īpašības:

  • plēves augšējam slānim piemīt izteikti glancēts efekts,

  • atšķirībā no lētam vinīla vai hibrid- aizsargplēvēm, kuras ir nedaudz dzeltenīgas iekrāsas, caurspīdīgās poliuretāna aizsargplēves ir kristāldzidras un pilnībā bezkrāsainas.

 

Ūdens un netīrumu atgrūšana: – aizsargplēvei ir antiadhēzijas un pašattīrīšanās īpašības, kas ļauj atgrūst ūdeni un netīrumus.

 

Ļoti iecienīta ir poliuretāna aizsargplēvju ilgnoturība. Šo plēvju virsējam slānim piemīt izteikta noturība pret dažāda veida ķīmiskām vielām, šķīdinātājiem, autoceļu netīrumiem, bremžu metāliskajiem putekļiem un eļļām. Aizsargplēve saglabā caurspīdību un teicamu ārējo izskatu pat pēc mazgāšanas ar visdažādākajiem līdzekļiem, auto vasku vai citu aizsargpārklājumu uzklāšanas. QUV paātrināto laikapstākļu tests, kas pakļauj aizsargplēvi regulāriem intensīvu UV staru cikliem, ūdens ietekmei pie augstām temperatūrām, pierādīja, ka plēve nezaudē savas īpašības – tā netiek bojāta, neuzpūšas, nenodzeltē un nezaudē savu caurspīdību.

 

Virsbūves krāsas vienmērīgums

Poliuretāna plēve pilnībā izlaiž UV starus, tādēļ vides apstākļu ietekmē virsbūves lakojuma un krāsas izmaiņas ir vienmērīgas. Noņemot plēvi nav novērojamas vizuāla rakstura izmaiņas automašīnas krāsā.

Ražotāja garantija

Poliuretāna aizsargplēves kalpo ārkārtīgi ilgi, salīdzinājumā ar vinila vai hibrid- aizsargplēvēm. Parasti tās tiek uzklātas vienu reizi un saglabājas visu mūžu. Protams, pēc auto īpašnieka vēlmēm ir iespējams aizsargplēvi pēc laika arī noņemt. Pēc noņemšanas uz virsmas nepaliek nosēdumi.

Viegla kopšana

Poliuretāna aizsargplēves atvieglo automašīnas kopšanu, par cik tām nav nepieciešamas īpašas rūpes. Detaļas, kas ir pārklātas ar šīm aizsargplēvēm, var mazgāt un pārklāt ar tādiem pašiem aizsargpārklājumiem kā visas pārējās automašīnas daļas.

Profesionāla uzstādīšana: mēs piedāvājam profesionālu poliuretāna aizsargplēves uzstādīšanu, lai nodrošinātu tā pareizu uzklāšanu un vislabāko iespējamo aizsardzību jūsu automašīnas krāsai.

Vai vēlaties redzēt visas nianses mūsu darba ar aizsargplēvēm? Apskatiet projektu un rakstu atlasi, kuros mēs detalizēti aplūkojam šo tēmu:

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: 1-5 DIENAS
PAPILDINFORMĀCIJA: Darbu termiņš un cena ir atkarīga no darbu apjoma. Konsultācijas laikā tiek noteikts darbu apjoms un precīzas pakalpojuma izmaksas.
PAKALPOJUMA CENA:
NOSAKĀMA KONSULTĀCIJAS LAIKĀ

PIETEIKT PAKALPOJUMU

bottom of page