top of page

Logu un stiklojuma pārklāšana ar ūdens atgrūdošu pārklājumu 

Ūdens atgrūdoši pārklājumi automašīnas logiem un stiklojumam nav tikai komforts – šādi pārklājumi ievērojami uzlabo auto vadīšanas komfortu un drošību ceļu satiksmē.

 

To galvenais mērķis ir manāmi uzlabot redzamību nokrišņu laikā (arī tumšajā diennakts laikā). Paralēli ūdens atgrūdošajām īpašībām, šie pārklājumi aizsargā stiklu no pārmērīgas netīrumu nosēšanās – tie kļūst vieglāk tīrāmi un mazāk smērējas.

 

Viena no iecienītām ūdens atgrūdošu pārklājumu īpašībām lietotāju vidū ir arī šo pārklājumu spēja aizsargāt vējstiklu no iznēsāšanās un skrāpējumiem, kas laika gaitā rodas no logu tīrītājiem.

Nanokeramikas pārklājums automašīnu vējstiklam un logiem – Rain Repellent

Hidrofobi-nanokeramikas pārklājumi automašīnu logiem un stiklojumam ir kā neredzama aizsargplēve, kas sniedz eļļu un šķidrumu, galvenokārt ūdeni, atgrūdošu efektu. Šie pārklājumi ir radīti uz ķīmisko nanotehnoloģiju. Paralēli spēcīgām šķidrumu atgrūdošajām īpašībām, nanokeramikas pārklājums logiem ievērojami atvieglo netīrumu, traipu, insektu, ledus, šļakatu un autoceļu netīrumu, eļļu, sveķu un citu netīrumu nomazgāšanu. Ko tas nozīmē? – Tīrs vējstikls un logi jebkurā gadalaikā!

Pastāv vairāki Rain Repellent jeb tautā saukto anti-lietus pret-lietus pārklājumi.

Kas atšķir vienu no otra? Pirmkārt, tā ir cena, otrkārt – pārklājuma kalpošanas ilgums un hidrofobiskās spējas. Respektīvi, jo ilgāk hidrofobiskais pārklājums turas uz logiem un nenoārdās, jo lielāka ir tā cena.

rainrepellent.jpg

Visi šie pārklājumi ir radīti, lai minimalizētu pārklātās (vējstikla, logu vai spoguļu) virsmas kontaktu ar šķidrumu un netīrumu daļiņām. Tieši tādēļ netīrumi ir ļoti viegli un ātri notīrāmi bez nepieciešamības izmantot abrazīvus vai ķīmiskus līdzekļus.

Produkts ir uzklājams tikai uz tīras, īpaši attīrītas un iepriekšēji sagatavotas virsmas. Parasti attīrīšanai tiek izmantots specializēts logu attīrītājs (Glass Polish). Ja stiklojums ir sagatavots teicami, tad nanokeramiskais pārklājums izveidos ļoti ciešu, stingru un mehāniski noturīgu savienojumu.

Ko nanokeramiskais stiklojuma pārklājums sniedz autovadītājam?

Teju visiem nanokeramiskajiem logu un stiklojuma pārklājumiem piemīt šādas īpašības:

 • Pārklājums sniedz efektīvu stiklojuma aizsardzību. Virsma iegūst ūdens un netīrumu atgrūdošas īpašības;

 • Jebkuri netīrumi ir viegli nomazgājami un noņemami;

 • Pārklājums ievērojami uzlabo redzamību tumsā un ievērojami samazina atspīdumu;

 • Pārklājums ir noturīgs pret ultravioleto starojumu un mehāniskas vai ķīmiskas ietekmes;

 • Pie ātruma 50-60km/h un vairāk logu tīrītāji praktiski vairs nav nepieciešami – ūdens tūlītēji aizslīd prom no vējstikla;

 • Ūdensatgrūdošais efekts un paaugstinātā caurspīdība ievērojami palielina drošību uz ceļa. Nakts redzamība ir uzlabota un pretimbraucošie transportlīdzekļi mazāk apžilbina;

 • Pārklājums ir izturīgs pret auto mazgāšanu mazgātavās un visiem vējstiklu mazgāšanas līdzekļiem;

 • Ļauj ievērojami ieekonomēt ar vējstiklu mazgāšanas līdzekļa izmantošanu – tas ir nepieciešams tikai spēcīgāku netīrumu ātrai noskalošanai;

 • Pārklājums gandrīz pilnībā likvidē nepieciešamību izmantot logu tīrītājus – mazina vējstikla mehānisku noārdīšanos un saskrāpēšanos ilgtermiņā.

 

Savā darbā mēs izmantojam vairākus automašīnu logu un stiklojuma pārklājumus, pārbaudītus vairāku gadu garumā – sākot ar visdraudzīgākajiem klienta maciņam, beidzot ar visefektīvākajiem un ilgnoturīgākajiem, kā arī zināmākajiem auto dīteilinga nozarē. Pie mums variet izvēlēties tieši to līdzekli, kas visvairāk atbildīs Jūsu vēlmēm.

Ūdensatgrūdošs pārklājums Aquapel

Mūsu iemīļotākais pārklājums vējstiklam un logiem – Aquapel. Ārēji šis ir ērti lietojams produkts ar parocīgu sūklīti un ampulu, kurā atrodas hidrofobiskais šķīdums. Saspiežot ampulas korpusu, tā atplīst un suklītis lēnām izmirkst šķīdumā. Uzklājot to uz automašīnas logiem, šķīdums momentāli mijiedarbojas ar virsmu molekulārā līmenī un saglabā savas īpašības 6 reizes ilgāk nekā uz vaska bāzes veidoti hidrofobiskie pārklājumi.

Aquapel pārklājums noturas vairāku mēnešu garumā. To izmanto ne tikai auto dīteilingā, bet arī aviācijā, lai aizsargātu stiklojumu no apledošanas.

aquapel2.jpg

pareizi uzklāt Aquapel un citus ūdens atgrūdošus pārklājumus

Lai “anti-lietus” strādātu kvalitatīvi un ilgi, ir ļoti svarīgs tā uzklāšanas process. Šos pārklājums nedrīkst vienkārši uzklāt. Ir divi svarīgi aplikācijas posmi – stiklojuma sagatavošana un paša pārklājuma uzklāšana. Bez pareizas un cītīgas sagatavošanas pārklājums nestrādās tā, kā tas ir paredzēts un ātri iznēsāsies.

Nanopārklājumu uzklāšanas procesa etapi:

 • Pirmreizēja stiklojuma mazgāšana no ārpuses;

 • Stiklojuma dziļā attīrīšana ar polirola-tīrītāja palīdzību Glass Polish un pulēšanas mašīnīti;

 • Virsmas attaukošana;

 • Ūdensatgrūdošā pārklājuma uzklāšana un izturēšana;

 • Mēs uzklājam pārklājumu ne tikai vējstiklam, bet arī visam pārējam stiklojumam – ieskaitot spoguļus un lūku;

 • Pārklājuma pārpalikumu nopulēšana no virsmas;

 • Darbu kvalitātes pārbaude un trūkumu novēršana;

 • Stiklojuma mazgāšana no iekšpuses (tehnoloģiski šis etaps nav nepieciešams, taču mēs esam pieraduši darīt savu darbu kvalitatīvi un panākt izcilu rezultātu, bez kompromisiem).

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: 2 STUNDAS
PAPILDINFORMĀCIJA: Gadījumos, kad logu un stiklojuma sagatavošanai ir nepieciešams vairāk laika, darbu ilgums var prasīt 3 stundas.
PAKALPOJUMA CENA:
70€
APCIEMO MŪSU STUDIJU* 
UN PACEL SAVU AUTO JAUNĀ LĪMENĪ!

Brīvības gatve 193a, Rīga, LV-1046

Tel: +371 20 280 839

* Darba dienās un brīvdienās - pēc stingra iepriekšēja pieraksta

 • AUTOESTETIKA facebook
 • AUTOESTETIKA Instagram

© 2023 AUTOESTETIKA. Visas tiesības aizsargātas. Privātuma politika.

bottom of page