top of page

PAR MUMS

UZZINI VAIRĀK PAR AUTO DĪTEILINGA STUDIJU AUTOESTETIKA

PAR STUDIJU

AUTOESTETIKA ir patiesā auto dīteilinga studija, kas jau kopš 2010. gada nodarbojas ar auto dīteilinga pakalpojumu sniegšanu Latvijā. Nodarbojamies ar profesionālu virsbūvju pulēšanu un apstrādi, nanokeramikas un citu aizsargpārklājumu uzklāšanu, dažādu virsbūves defektu korekciju, profesionālu salona ķīmisko tīrīšanu un apstrādi ar inovatīvām tehnoloģijām, salona kopšanu un aizsardzību, ādas salonu attīrīšanu un apstrādi, ādas un auduma salonu kā arī atsevišķu elementu restaurāciju un remontu, dzinēja, disku, sliekšņu un visa transportlīdzekļa profesionālu mazgāšanu, virsbūves bukšu labošanu un remontu, aizsargplēvju uzklāšanu, lukturu un lampu pulēšanu, stiklojuma un citu elementu tonēšanu, un daudziem citiem.

Uzņēmuma pamatā ir pastāvīgi klienti, kuri bez šaubām un raizēm uztic mums rūpes pār savu transportlīdzekli atkal un atkal. Tā mūsu neatlaidīgā darba rezultāti ir mērāmi:​
 

10

GADU ILGA PIEREDZE

3000+

ATJAUNOTAS UN PROFESIONĀLI KOPTAS AUTOMAŠĪNAS

2500+

LAIMĪGU UN APMIERINĀTU AUTO ĪPAŠNIEKU

NEIZMĒRĀMI...

DAUDZ PĀRSPĒTU KLIENTU EKSPEKTĀCIJU

Savā darbā piekopjot augstu precizitāti, profesionālu kvalitāti un neatlaidību, kā arī pateicoties vairāku gadu pieredzei un mērķim, kas balstīts uz nemitīgu attīstību un pašizaugsmi savā nozarē, esam kļuvuši par vienu no lielākajiem Latvijas speciālistiem automašīnu virsbūves un salona kopšanā un atjaunošanā.

Uzņēmuma darba ētika ir pavisam vienkārša – ļoti cītīgi strādājam, tiecamies pēc vislabākā iespējamā rezultāta un cenšamies būt vislabākie tajā, ko mēs darām. Kā pret pastāvīgiem, tā jauniem klientiem attiecamies tieši tā, kā mēs vēlētos, lai attiecas pret mums - mēs vēlamies tikai augstākās kvalitātes servisu, padarītā darba kvalitātes garantiju un nevainojamu klientu apkalpošanas servisu. Pateicoties šādai vienkāršai darba ētikai mēs spējam nodrošināt augsta līmeņa personālu pieeju katram klientam un nevainojamu darba kvalitāti.

Katra automašīna, kas ir nonākusi mūsu rokās, kļūst par uzņēmuma parakstu un reklāmu – par to variet pārliecināties, apskatot mūsu līdzšinējos projektus un transportlīdzekļu fotogrāfijas “pirms” un “pēc”, dodoties uz mūsu mājas lapas bloga projektu sadaļu.

KAS IR AUTO DĪTEILINGS?

Automašīnu dīteilings – tā ir ne tikai automašīnu virsbūves pulēšana, dažādu detaļu un virsmu apstrāde ar kopjošiem, atjaunojošiem un aizsargājošiem aizsargpārklājumiem, automašīnas salona ķīmiskā tīrīšana, restaurācija un apstrāde ar augstas kvalitātes profesionālu autoķīmiju – tā ir māksla, kas ir kļuvusi par mūsu sirdslietu un neatņemamu dzīves sastāvdaļu.

 

Auto dīteilings savā tiešajā nozīmē ir automašīnas detalizēšana. Auto dīteilings ir nozare, kas veic automašīnas interjera un eksterjera atjaunošanas, kopšanas un aizsardzības procedūras, pievēršot ārkārtīgi lielu un pedantisku uzmanību ikvienai automašīnas detaļai. 

Tas aizņem ļoti daudz laika un tas ir smags darbs, taču tā rezultāti un auto dīteilingā izmantotie auto ķīmijas produkti un tehnoloģijas ir nesalīdzināmi ar nevienu pakalpojumu, kas tiek piedāvāti citur.

Auto dīteilings ļoti krasi atšķiras no tiem automašīnu kopšanas un apstrādes pakalpojumiem, kurus piedāvā auto servisi, mazgātavas un citas iestādes. 

KĀPĒC TIEŠI MĒS?

 

Latvijā ir vairāki uzņēmumi, kas piedāvā automašīnas virsmu apstrādi, tai skaitā automašīnu pulēšanu, ķīmisko tīrīšanu un citus pakalpojumus.

 

Starp visiem šiem uzņēmumiem izceļamies jau vien ar faktu, ka esam patiesa un īsta dīteilinga ieviesēji Latvijā. Ar savu perfekcionismu un kaisli pret to, ko mēs darām, spējam sniegt nepārspējamu kvalitāti. 

 

Strādājam darba dienās un brīvdienās, piedāvājam ļoti plašu auto interjera un eksterjera atjaunošanas, kopšanas un aizsardzības pakalpojumu klāstu ikvienam mūsu klientam. Esam uzņēmums ar ilggadēju pieredzi un talantīgiem profesionāļiem, kuri uzņemas klientu uzticību un ar katru jaunu darbu apstiprina klientu gaidas.

 

Ilggadēja pieredze, profesionāli meistari, nemitīga tieksme attīstīties savā nozarē, kas tiek apvienota ar augstas klases profesionāliem produktiem un darba tehniku, ir labākās automašīnas kopšanas garants.

Esam uzņēmums, kas vienmēr sargās jūsu investīcijas: regulāra automašīnas apkope un virsmu apstrāde ļauj saglabāt jūsu automašīnas lakojumu un tam uzklātos augstākās kvalitātes aizsargpārklājumu, garantējot, ka jūsu automašīnas krāsas un lakojuma nodilums un dabīgais nolietojums laika gaitā būs minimāls. Jūsu automašīna, pateicoties regulārām apkopēm, saglabās savu vērtību, neatvairāmo izskatu un šarmu un jūs būsiet spiesti iemīlēties tajā ik reizi, kad saņemsiet savu automašīnu atpakaļ pēc auto dīteilinga pie mums. Tā pat arī auto dīteilings ir izcils veids kā atgūt automašīnas pirmreizējo izskatu un vērtību pirms pārdošanas.

 

Mūsu pieredze, zināšanas un prasmes auto dīteilingā veido pamatu mūsu neatlaidīgajai kaislei piedāvāt klientiem unikālu pakalpojumu, kas padara viņu automašīnu kā pilnīgi jaunu, uz ilgu laiku!

KĀ KĻŪT PAR MŪSU KLIENTU?

 

Par mūsu klientu kļūt ir ārkārtīgi viegli!

 

Atliek vien sazināties ar mums, izmantojot kādu no šiem veidiem:

Ja neesiet pārliecināts par to, kas jums ir nepieciešams - jūsu pieraksts vispirms būs konsultācija - tās laikā tiek novērtēts jūsu transportlīdzeklis, uzklausītas visas jūsu vēlmes, izvērtēti labojamie defekti, piemeklēti vislabākie risinājumi, un tad, kad viss ir saskaņots ar jums - veicam automašīnas pierakstu vai darbus jau uzreiz!

 

*Konsultācijas laikā varēsiet pierakstīt savu automašīnu pie mums, jums ērtā dienā un laikā (arī brīvdienās).

**Konsultāciju laikā piedāvājam arī padziļinātas konsultācijas par automašīnas mazgāšanu, virsmas kopšanu un apstrādi, kā arī dažādu radušos problēmu korekciju un vispārēju automašīnas kopšanu gan no ārpuses, gan iekšpuses.

DARBA LAIKS

Strādājam kā darba dienās, tā arī brīvdienās pēc stingra iepriekšējā pieraksta

Automašīnu dīteilinga darbi un konsultācijas norit pēc stingra iepriekšējā pieraksta!

NORĒĶINU VEIDI

Mūsu klientiem piedāvājam norēķināties SKAIDRĀ NAUDĀ, AR BANKAS KARTI VAI PĀRSKAITĪJUMU.

Pieņemam šādas bankas kartes un bezskaidras naudas maksājumus:

ATSAUKSMES

unnamed.png

Andris Rudzītis

Ļoti atsaucīgi un laipni puiši, ātri strādā, viss notiek laikā. 5*

unnamed (1).png

Dainis Rudziņš

Ja vēlies mašīnai jaunu,svaigu skatu, iesaku!

unnamed (2).png

Karīna Kurtiša

Vienīgā vieta, kas steidzīgi paņēma autosalonu iztīrīt pēc remonta. Iesaku. Paldies puišiem!

paymentmethods_edited_edited.jpg
bottom of page