top of page

Krāsas defektu, skrāpējumu, iešķēlumu un nekvalitatīvas pulēšanas radītu defektu

KOREKCIJA

Pat vispedantiskākajiem auto īpašniekiem, kuri patiesi mīl savu auto, kopj un rūpējas par to, ik pa laikam nākas sastapties ar kaut ko ļoti nepatīkamu – maziem skrāpējumiem no zariem, dzīvnieku nagiem, skrāpējumiem vai nobrāzumiem, kas radušies autostāvvietas negadījumā, insektu un putnu izkārnījumu atstātie nosēdumi, iešķēlumi no lidojošiem akmeņiem vai sāls nosēdumi ziemas periodā.

Gadās arī tā, ka pēc kādas automašīnas detaļas pārkrāsošanas, nekvalitatīva sniegtā pakalpojuma dēļ ir novērojams apelsīna mizas efekts, notecējušas lakas pēdas, putekļu daļiņas lakojumā, slīpēšanas un pulēšanas pēdas un citi vizuālie defekti. Nereta parādība ir arī nekvalitatīva automašīnas pulēšana, pēc kuras ir redzamas hologrammas un apļveida skrāpējumi, ja ir ticis izmantots netīrs pulēšanas disks.

Virsbūves lakojuma slāņa defektu iemesli ir daudz un dažādi, taču mēs esam šo problēmu risinātāji. Pilnīgi iespējams, ka lielākajai daļai defektu labojumu nebūs nepieciešama visas virsbūves pulēšana un to ir iespējams labot lokāli. Ja Jūs iegadājāties automašīnu ar sīkiem vizuāliem defektiem, kuri atklājās tās ekspluatācijas laikā, negaidiet – dodieties pēc palīdzības pie auto dīteilinga ekspertiem profesionālai defektu labošanai. Daži virsbūves lakojuma defekti ne tikai bojā automašīnas ārējo izskatu, bet var radīt arī perēkli korozijai.

Pašrocīga defektu labošana ir bīstama, par cik pat nelieli lokāli bojājumi prasa pieredzējušu un profesionālu pieeju. Tā pat arī lokāla defekta labošanas izmaksas ir audz mazākas nekā pilna virsbūves pulēšana vai detaļas pārkrāsošana tad, ja pašrocīgā ceļā ir sanācis defektu pārvērst par neatgriezenisku.

Zemāk ir parādīti dažādi piemēri no krāsošanas defektu korekcijām, skrāpējumu un iešķēlumu labošanas, citur sniegtas nekvalitatīvas pulēšanas korekcijas un citi defektu labojumi no mūsu studijas.

Virsbūves defektu labošanas piemēri no mūsu jaunākajiem projektiem:

Defektu labojumu galerija

9IMG_8594 - Copy-Edit.jpg
3IMG_8506 - Copy.JPG

LOKĀLU DEFEKTU KOREKCIJAS PIEMĒRS

Automašīna tika nopirkta ar jau esošiem vizuāliem defektiem uz motora pārsega. Jaunais auto īpašnieks nezināja, kādā veidā bojājumi uz tā bija radušies, un kādu laiku braukājot ar vizuāli nepievilcīgu dzinēja pārsegu, nolēma no šiem defektiem atbrīvoties.

Pēc defektu izvērtēšanas meistars secināja, ka uz dzinēja pārsega defekti bija radušies no blakus automašīnai esošām ķīmiskām vielām, ar kurām kāds ir darbojies un tās ir nonākušas uz automašīnas virsmas, izšķīdinot daļu lakojuma slāņa un atstājot uz tā neglītu ķīmiskam apdegumam līdzīgus traipus.

Veikt pilnīgu automašīnas motora pārsega pulēšanu īpašnieks nebija gatavs veikt, tādēļ mūsu uzdevums bija likvidēt defektus lokāli, lai ne tikai to vairs nebūtu, bet arī nepaliktu acīm redzams, gluds un spīdošs laukums pēc pulēšanas.

Pēc aptuveni stundu ilga darba par defektu, kas bojāja automašīnas ārējo izskatu, varēja vien tikai atcerēties atmiņās. Pārsegam tika atgriezts gluds, vienmērīgs uzskats, ieēdušies traipi likvidēti, un lakojuma slānis zem defektiem atjaunots līdz kopējā lakojuma slāņa stāvoklim.

Rezultātā automašīnas ārējais izskats ir atjaunots, svaigs un patīkams.

_1.jpg
_2.jpg

LOKĀLU DEFEKTU KOREKCIJAS PIEMĒRS #2

Neskatoties uz to, ka automašīnas nobraukums ir tikai 731 kilometrs, pēc auto mazgāšanas reizēm atklājām diezgan daudz virsbūves defektu – skrāpējumi, nobrāzumi, netīrumu nosēdumi u.c. Visi defekti tika likvidēti, automašīna pārklāta ar nanokeramisko aizsargpārklājumu EVERGLASS. 

2_IMG_9489 - Copy.JPG
2_IMG_9520 - Copy-Edit.jpg
2_IMG_9678 - Copy-Edit.jpg
3_IMG_9508 - Copy.JPG
3_IMG_9553 - Copy-Edit.jpg
3_IMG_9681 - Copy-Edit.jpg
Galerija ar laiku tiek papildināta!

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

PAPILDINFORMĀCIJA: Darbu termiņš un cena ir stingri atkarīga no virsbūves defektu skaita, veida, lieluma un lokācijas.
PAKALPOJUMA CENA:
NOSAKĀMA KONSULTĀCIJAS LAIKĀ
APCIEMO MŪSU STUDIJU* 
UN PACEL SAVU AUTO JAUNĀ LĪMENĪ!

Brīvības gatve 193a, Rīga, LV-1046

Tel: +371 20 280 839

* Darba dienās un brīvdienās - pēc stingra iepriekšēja pieraksta

  • AUTOESTETIKA facebook
  • AUTOESTETIKA Instagram

© 2023 AUTOESTETIKA. Visas tiesības aizsargātas. Privātuma politika.

bottom of page