top of page

KERAMISKAIS AIZSARGPĀRKLĀJUMS EVERGLASS

Keramiskie aizsargpārklājumi visām automašīnas virsmām

Keramiskie pārklājumi – tā ir teicama aizsardzība un:

Ilgstoša aizsardzība: keramiskais pārklājums nodrošinās ilgstošu aizsardzību jūsu automašīnas krāsojumam, pasargājot to no skrāpējumiem, UV stariem un citiem vides faktoriem.

Vienkārša apkope: keramiskais pārklājums atvieglos automašīnas izskata saglabāšanu.

Glancēts izskats: keramiskais pārklājums piešķirs jūsu automašīnai spīdīgu, "izstāžu zāles" izskatu, kas būs noturīgs.

Ūdens un netīrumu atgrūšana: keramiskais pārklājums atgrūž ūdeni un netīrumus, atvieglojot automašīnas tīrības uzturēšanu.

Izturība pret skrāpējumiem: keramiskais pārklājums pasargās automašīnas krāsu no viegliem skrāpējumiem.

Ķīmiskā izturība: Keramiskais pārklājums būs izturīgs pret tādām ķīmiskām vielām kā skābais lietus, putnu izkārnījumi un kukaiņu plankumi.

Garantija: keramikas pārklājumam ir garantija, kas sniedz jums sirdsmieru, ka jūsu ieguldījums ir aizsargāts.

Profesionāla uzstādīšana: mēs piedāvājam profesionālu keramiskā pārklājuma uzstādīšanu, lai nodrošinātu tā pareizu uzklāšanu un vislabāko iespējamo aizsardzību jūsu automašīnas krāsai.

Kāpēc mēs izvēlamies keramisko pārklājumu EVERGLASS Jūsu automašīnas aizsardzībai?

AUTOESTETIKA dīteilinga studija piedāvā pilnīgu visu automašīnas virsmu aizsardzību, izmantojot augstākās tehnoloģijas nanokeramiskos aizsargpārklājumus EVERGLASS. Keramiskie aizsargpārklājumi piedāvā aizsardzību dažādām virsbūvju lakojuma virsmām, kā arī audumam, plastikātam un stikliem.

Keramiskais pārklājums ir augstākās tehnoloģijas aizsargājošais sastāvs, kas piedāvā neatkārtojamu izturību pret skrāpējumiem, ķīmisko iedarbību, nevainojamu aizsardzību pret UV starojumu, temperatūru svārstībām un ekstremālām temperatūrām, un ļoti spēcīgu ūdens un netīrumu atgrūdošu efektu.

Nanokeramika EVERGLASS ir īpašs augstākās tehnoloģijas aizsargpārklājums, kas veido ārkārtīgi ciešu saikni ar automašīnas virsbūves lakojuma slāni – tie apvienojas un kļūst par vienu veselumu. Keramiskais aizsargpārklājums var tikt noņemts tikai ar mehānisku noārdīšanu – slīpēšanu vai virsbūves pulēšanu, kas arī liecina par to, cik tie ir ārkārtīgi izturīgi. Tā nav vienkārša barjera uz automašīnas virsmas – tā ir sava veida modifikācija molekulārā līmenī, kas nodrošina neticami izturīgu, ļoti viegli notīrāmu un ar izteiktām aizsargājošām īpašībām piesātinātu aizsargpārklājumu.

Nanokeramiskā aizsargpārklājuma EVERGLASS priekšrocības:

  • Samazina mineralizācijas (sāļu nosēdumu) un organisko netīrumu nosēdumu veidošanās risku;

  • Aizsargā virsbūvi no augstām temperatūrām un izteiktām temperatūras svārstībām;

  • Aizsargā pret UV stariem;

  • Ir izteikti ilgnoturīgāks nekā tradicionālie vaski un silanti;

  • Izteikti samazina netīrumu pieķeršanās spēju, ledus, sniega un lietus ietekmi;

  • Aizsargā no krāsas izbalēšanas, nokrāsošanās, korozijas (rūsas), ķīmisko vielu iedarbības, neorganiskiem netīrumiem no ārējās vides un laikapstākļu ietekmes;

  • Samazina skrāpējumu risku līdz 60%;

  • Uz keramiskiem pārklājumiem var tikt uzklāts arī tradicionāls auto vasks;

  • Pastāv dažāda veida keramiskie pārklājumi teju visa tipa transportam;

  • Nodrošina ilgnoturīgu, neatkārtojamu spīdumu un aizsardzību.

Tas atjauno spīdumu, sniedz papildus dziļumu un piesātinātību automašīnas krāsai. Pārklājums īpaši aizsargā automašīnas virsmu no ārējās vides agresīvās ietekmes un dažādiem vides faktoriem, ievērojami samazina skrāpējumu rašanos, nobrāzumus un sargā no lakojuma slāņa noārdīšanās. Everglass pārklājumam piemīt īpašas ūdens, eļļu un netīrumu atgrūdošas īpašības, kas palīdz automašīnas virsmai palikt tīrai ilgāku laiku, taču netīrumi nomazgājas daudz vieglāk – vieglāka automašīnas mazgāšana nozīmē to, ka risks saskrāpēt automašīnu tās mazgāšanas laikā ir daudz mazāks.

APSKATIES MŪSU PROJEKTUS

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: 1-5 DIENAS
PAPILDINFORMĀCIJA: Darbu termiņš un cena ir atkarīga no darbu apjoma. Konsultācijas laikā tiek noteikts darbu apjoms un precīzas pakalpojuma izmaksas.
PAKALPOJUMA CENA:
450€ - 1200€

PIETEIKT PAKALPOJUMU

bottom of page