top of page

ATJAUNOJOŠAIS DĪTEILINGS

Atjaunojošās (koriģējošās) virsbūves pulēšanas priekšrocības:

Atjaunots spīdums: Jūsu automašīnai būs atjaunots spīdums, kas ļaus tai atkal izskatīties pilnīgi jaunam.

Skrāpējumu un plankumu noņemšana: Jūsu automašīnas virsma būs bez skrāpējumiem un plankumiem, kas var padarīt krāsu blāvu un nolietotu.

Uzlabota krāsas aizsardzība: Jūsu automašīnas krāsa tiks pasargāta no tādiem vides faktoriem kā UV stari, ķīmiskās vielas un putnu izkārnījumi.

Uzlabots krāsas dziļums: pēc pulēšanas jūsu automašīnas krāsa šķitīs bagātāka un dziļāka, padarot to atšķirīgu no citiem.

Ilgstoši rezultāti: jūsu automašīnas pulēšanas rezultāti saglabāsies pēc iespējas ilgāk ar keramikas pārklājumu, samazinot vajadzību pēc biežas pulēšanas.

Vienkārša kopšana: jūsu pulētā automašīna būs viegli kopjama, un pietiek ar vienkāršu mazgāšanu un dīteilingu, lai tā vienmēr izskatītos lieliski.

Profesionāls pakalpojums: Jūsu automašīnu pulēs profesionālis, kuram ir zināšanas un pieredze, lai sasniegtu vislabākos rezultātus.

Atjaunojošais dīteilings sevī ietver

 • Profesionālu automašīnas mazgāšanu (ieskaitot durvju sliekšņus, diskus un arkas). No sākuma ar bezkontakta putām, pēc tam ar rokām, pielietojot divu spaiņu metodi.

 • Bitumena, sveķu likvidāciju no virsbūves lakojuma.

 • Metālisku daļiņu nosēdumu (rūsas punktiņu) likvidēšanu ar Iron Remover.

 • Virsbūves apstrādu ar specializētu mālu (clay bar) ar attīrošu sastāvu (lubricant).

 • Veco silikonu un vasku attīrīšanu – virsmas attaukošanu.

 • Automašīnas pulēšanu (dziļa, vidēja vai viegla), kas likvidē virsbūves defektus.

 • Standarta aizsargpārklājuma uzklāšanu: keramiskie aizsargpārklājumi EVERGLASS.

 • Virsbūves plastikāta apstrādi un aizsargpārklājuma uzklāšanu (ieskaitot riepu arkas, gumijas un riepas).

 • Hromēto detaļu apstrādi un aizsargpārklājuma uzklāšanu.

 • Logu un stiklojuma mazgāšanu (no iekšpuses un ārpuses).

Kā notiek atjaunojošā (abrazīvā) virsbūves pulēšana auto dīteilinga studijā AUTOESTETIKA:

Mūsdienu automašīnas var izmaksāt diezgan lielas naudas summas, taču savu vērtību tās zaudē neticamā ātrumā, ja par automašīnu nerūpējas. Automašīnu dīteilings aizņem daudz laika un profesionālas klases auto ķīmiju vietējā lielveikalā atrast nav iespējams. Nereti pat profesionāli auto servisi nav spējīgi līdzināties tai kvalitātei un augstajiem standartiem, kādus piedāvā auto dīteilinga studija, jo darāmajiem darbiem un procesam netiek atvēlēts pietiekoši daudz uzmanības, kā arī galvenais, ar ko tiek ekonomēts ir darbu kvalitāte.

Nav nekas patīkamāks kā atkārtota iemīlēšanās savā automašīnā pēc tam, kad Jūs to saņemat atpakaļ no mūsu studijas.

Teicami izstrādāts darbu process – kvalitātes un drošības pamatnosacījums.

 • Vispirms gatavojam automašīnu darbam. Sagatavošanas darbi ir atslēga nepārspējamu rezultātu panākšanai.

 • Noņem visu nevajadzīgu, lai iegūtu piekļuvi visām detaļām.

 • Aizsargājam riska zonas ar specializētu lenti, lai izbēgtu jebkāda veida bojājumus darbu laikā.

 • Profesionāls apgaismojums, individuāli piemeklētas pulēšanas pastas un augstākās klases instrumenti.

 • Maksimāli saudzīgs darbs.

 • Meistari nemitīgi kontrolē darbu kvalitāti.

 • Atgriežam virsbūves lakojuma aizsargājošās īpašības, uzklājot keramiskus aizsargpārklājumus.

Tieši tā notiek atjaunojošā (abrazīvā) virsbūves pulēšana auto dīteilinga studijā AUTOESTETIKA. Tās mērķis ir atgriezt virsbūves virsmu ideālā stāvoklī, sniegt mirdzošu spīdumu, likvidēt virsmas skrāpējumus un atjaunot krāsu. Mūsu studija apvieno saudzīgu un uzmanīgu roku darbu ar patiesiem nozares speciālistiem, kuri pievērš uzmanību pat vissmalkākajām detaļām un uztur augstas kvalitātes standartus.

Pulēšanas veidi

IMG_4355-Enhanced.jpg
fhadhf.jpg

Atjaunojošu pulēšanu ir iespējams iedalīt trīs kategorijās:

 • Viegla atjaunojoša pulēšana

 • Vidēja atjaunojoša pulēšana

 • Dziļa atjaunojoša pulēšana

Viegla atjaunojošā pulēšana ir piemērota jaunām automašīnām un tām automašīnām, kuru virsbūves lakojuma slānis ir labā stāvoklī. Vieglas atjaunojošas pulēšanas gadījumā tiek noņemta ļoti niecīga lakojuma slāņa daļa, kas ir mērāma 1-2 mikronu. Viegla atjaunojošā pulēšana noņemt sīkus skrāpējumus, atjauno virsbūves spīdumu un mirdzumu, kā arī atgriez automašīnas krāsas piesātinājumu. Šādu pulēšanu var veikt pat vairākas reizes gadā.

Vidēja atjaunojoša pulēšana – likvidē sīkus un vidēji lielus skrāpējumus, hologrammas, izlabo nekvalitatīvas pulēšanas rezultātu, likvidē nosēdumus un plankumus no mirušiem insektiem, putnu fekālijām utt. Pēc vidējas atjaunojošas pulēšanas tiek atgūts ļoti izteikts virsbūves spīdums un tiek maksimāli saglabāts rūpnīcas lakojuma slānis.

Dziļa atjaunojoša pulēšana ir piemērota gadījumos, kad automašīnas virsbūve ir ārkārtīgi saskrāpēta, skrāpējumi ir viegli redzami, ir redzami dažāda veida plankumi un nokrāsas, lakojumam piemīt apelsīna mizas tekstūra vai lakojuma slānis ir novecojis. Veicot šādu pulēšanu, lakojuma slānis tiek noņemts par 10-20 mikroniem. Šādu pulēšanu nav ieteicams veikt bieži. Vienu reizi veicot dziļu atjaunojošu pulēšanu ir ieteicams censties turpmāk saglabāt virsbūves ideālo stāvokli, aizsargājot to ar specializētu aizsargpārklājumu (turpmāk veicot tikai aizsargājošu pulēšanu). Tas paildzinās virsbūves lakojuma dzīves ilgumu un sniegs neatkārtojamu ārējo izskatu!

Tā pat ir svarīgi apzināties, ka lakojuma cietība sevišķi atšķiras atkarībā no automašīnas markas. Dažos gadījumos lakojums atšķiras arī starp dažādiem vienas markas modeļiem un izlaiduma gadiem. Tā pat pastāv arī tādas detaļas, kuras ir pārkrāsotas un jaunās lakas vai krāsas parametri nav zināmi.

Tādēļ pirms automašīnas pulēšanas ir nepieciešams ņemt vērā visus šos faktorus, lai varētu adekvāti piemeklēt nepieciešamos produktus attiecīgajam lakojuma veidam. Pretējā gadījumā izmantotie produkti var būt pilnīgi neefektīvi vai otrādi – izraisīt pārmērīgu lakojuma slāņa noņemšanu.

APSKATIES MŪSU PROJEKTUS

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: 3-5 DIENAS
PAPILDINFORMĀCIJA: Darbu termiņš un cena ir atkarīga no pulēšanas pakāpes (viegla, vidēja vai dziļa), keramiska pārklājuma veida un automašīnas stāvokļa.
PAKALPOJUMA CENA:
400-1800€

PIETEIKT PAKALPOJUMU

bottom of page