top of page

Projekts: JAGUAR I-PACE 2019

Šajā nedēļā pie mums ciemojās visai ekskluzīvs viesis – pats pirmais, pilnīgi elektriskais 2019. gada JAGUAR I-PACEAutomašīna tika pirkta pie dīlera un tā ir vien nedēļu lietota. Automašīnas īpašnieks pieņēma visai saprātīgu lēmumu jauno pirkumu droši aizsargāt gan no ārpuses un iekšpuses, tādēļ devās pie mums uz DĪTEILINGA KOMPLEKSU JAUNAI AUTOMAŠĪNAI


Automašīna ir limitētas komplektācijas – First Edition. Virsbūves lakojuma krāsojumā Photon Red.Vispirms sākām ar dīteilinga mazgāšanu, rūsas punktiņu un bituma likvidēšanu. Mazgāšanas laikā brīnumainā kārtā šo netīrumu nosēdumu izrādījās diezgan daudz.

Apskatot automašīnu un sajūsminoties par aizraujošu un intimidējoši elegantu dizainu, sāstādījām darbu plānu.
Neskatoties uz to, ka mašīna ir pavisam jauna, uz dažām virsbūves daļām (vadītāja puses durvis, durvju rokturi – viss, kas ir ticis aktīvi aiztikts, kamēr automašīna atradās salonā) jau pastāv novērojami viegli skrāpējumi. Tā pat uz durvīm bija pulēšanas mašīnas atstāti nospiedumi (acīmredzami pie dīlera centās likvidēt kaut kāda veida lakojuma bojājumu - neveiksmīgi). Rezultātā, vairākas automašīnas detaļas nācās pakļaut lokālai virsbūves pulēšanai.


Pēc tam ķērāmies klāt automašīnas Ebony krāsas salonam, kas papildināts ar ekskluzīvu Suedecloth zamša griestiem un Gloss Charcoal Ash First Edition paneļiem, un metāliskām uzlikām uz durvju sliekšņiem, kas vēsta – First Edition.Galvenais uzdevums salonā bija likvidēt putekļus, apstrādāt visus glancētos elementus un interaktīvos displejus, kuru apkopei pievēršam īpašu rūpību, zinot to, cik viegli ir saskrāpēt pārklājumus, kas absorbē gaismu un neļauj displejam atstarot, pat tad, ja vienkārši tiek slaucīti putekļi.Pēc putekļu tīrīšanas ķērāmies klāt ādas attīrīšanai un apstrādei. Šim nolūkam izmantojām ādas kopšanas līdzekļus no vācu ādas institūta LCK – LCK Keralux Cleaner Active Plus ādas attīrīšanai un LCK KERALUX Care Lotion P ādas kopšanai un aizsardzībai. Tā pat ar LCK SEDICUR Hydro Fluid tika apstrādāti pārējie salona eko ādas elementi.


Lakotie salona elementi tika apstrādāti ar keramisko pārklājumu Everglass Sample
Visus plastikāta elementus apstrādājām ar aizsargājošu sastāvu no Meguiar’s
Pēc salona elementu apstrādes tika mazgāti un apstrādāti visi logi un stiklojums gan no iekšpuses, gan ārpuses. Durvju gumijas un apdare apstrādāta ar aizsargājošu sastāvu Koch Chemie Unna PLAST STAR SILICONÖLFREI.Visi durvju sliekšņi pārklāti ar keramisko aizsargpārklājumu Everglass Sample.Pēc visām šīm procedūrām tika attaukota automašīnas virsbūve un lakojuma slānis tika sagatavots nanokeramiskā aizsargpārklājuma uzklāšanai.


JAGUAR I-PACE aizsardzībai izvēlējāmies augstāko kvalitāti un aizsardzību – divus keramikas Everglass slāņus.


Vispirms tika uzklāts pirmais nanokeramiskais slānis Everglass Pro. Pēc tam šis slānis tika izturēts 12 stundas pirms otrā slāņa uzklāšanas. Kad tas tika izdarīts, uzklājām keramiskā pārklājuma Everglass Sample slāni.


Kad automašīnas virsbūves lakojuma slānis aizsargāts, ķērāmies klāt pēdējiem darbiem:

Logi un stiklojums tika apstrādās ar ūdensatgrūdošu pārklājumu Aquapel.
Jaunajam JAGUAR I-PACE ir daudz plastikāta detaļu, kuras izteiksmīgi pastiprina tā virsbūves ergonomisko dizainu, tādēļ visas plastikāta detaļas tika apstrādātas un aizsargātas ar Everglass keramisko pārklājumu tieši tā pat kā virsbūves lakojums.


Pārsega telpa tika iztīrīta un apstrādāta ar aizsargājošiem sastāviem.Tā pat ar nanokeramisko pārklājumu tika tika apstrādāti automašīnas 20 collu diski ar Technical Grey un Polished apdari.Pašas riepas apstrādātas ar Koch Chemie Unna PLAST STAR SILICONÖLFREI.Rezultāts –Darbi kopā aizņēma divas dienas un šīs stilīgās, ekstravagantās elektro automašīnas īpašnieks ir gatavs iekarot Rīgas ielas un trases, nebaidoties zaudēt pat 1% no automašīnas vērtības un ārējā izskata ekspluatācijas laikā.bottom of page