top of page

Dīteilinga komplekss jaunai automašīnai

Jauna automašīna – tās ir gan investīcijas, gan emocijas: pozitīvas tad, kad saņem savu auto tikko no salona, taču ātri vien negatīvas, kad redzi, cik lielā ātrumā automašīna sāk zaudēt savu ideālo ārējo izskatu. Labā ziņa – mēs zinām, kā atgriezt prieku un saglabāt mašīnas ārējo izskatu un vērtību.

 

Pārdošanas industrijas standarti automašīnu ārējā izskatā ļoti spilgti atšķiras no tā, ko sagaida īsti auto kopšanas entuziasti. Nereti pat jaunas automašīnas tiek pārdotas ar virsbūves vai salona netīrumiem, viegliem nobrāzumiem vai skrāpējumiem.

Iespējams, ka tas ir tikai viens gadījums no simtiem? Diemžēl, nē. Neskatoties uz to, ka vairākums auto pārdošanu notiek bez jebkādām aizķeršanām, par cik vairākums cilvēku nepamana augstāk minētās problēmas, mēs katru gadu saņemam neskaitāmus pieteikumus no klientiem, kuri pēcāk ir atklājuši kādu defektu, un vēlas tos izlabot un sagatavot automašīnu pilnvērtīgai ekspluatācijai. Pat tie cilvēki, kuri nav īpaši pievērsuši uzmanību automašīnas ārējam izskatam pirkšanas brīdī, brīnās par to, kāda ir atšķirība automašīnas izskatā pēc dīteilinga.

 

Taču, ja jums tomēr paveicas iegādāties jaunu automašīnu nevainojamā stāvoklī, Latvijas agresīvā klimata apstākļos ar to pārvietoties tik un tā nāksies un teicamā kārtībā automašīna ilgi nepaliks.

Tieši tādēļ rekomendējam dīteilinga kompleksu jaunai automašīnai, kas likvidē jebkurus trūkumus un sagatavo automašīnu izmantošanai, sargājot to no priekšlaicīgiem bojājumiem.

Pakalpojums sevī ietver

Auto dīteilinga jaunai automašīnai procesā ietilpst:

 • Profesionāla automašīnas mazgāšana (iekļaujot durvju sliekšņus, diskus un arkas). No sākuma ar bezkontakta putām, pēc tam ar divu spaiņu metodi

 • Viegla virsbūves pulēšana

 • Poliuretāna aizsargplēves uzstādīšana

 • Aizsargpārklājuma uzklāšana: ar industrijā un Latvijas tirgū vislabāko nanokeramisko sastāvu EVERGLASS 

 • Ārējā plastikāta apstrāde un aizsargpārklājuma uzklāšana

 • Stiklojuma mazgāšana no iekšpuses un ārpuses

 • Disku apstrāde ar aizsargājošu sastāvu vai keramiku

 • Visu stiklu un stiklojuma apstrāde ar ūdens atgrūdošu pārklājumu Aquapel vai keramiku

 • Dzinēja telpas dīteilings

Jaunas automašīnas salona dīteilings ietver:

 • Salona apstrāde ar saspiestu gaisu, kas likvidē putekļus

 • Salona tīrīšana ar profesionālu putekļu sūcēju

 • Ādas kopšana

 • Vinila, plastikāta elementu un apstrāde ar īpašu aizsargājošu sastāvu (pret netīrumiem, statisko lādiņu un ar aizsardzību pret UV stariem)

Mums ir vairākas izstrādātas virsbūves aizsardzības iespējas, apvienojot aizsargplēvi un keramikas pārklājumu:

 1. Riska zonas: priekšējie lukturi, spoguļi, sliekšni, zem rokturiem, stripa uz jumta, bagāžnieka izkraušanas zona, B statņi, degvielas tvertnes vāks ar premiālām CarPro Immortal, Legend Prime, LLUMAR, SunTek vai STEK Dynoshield poliuretāna PPF ar rūpnīcas garantiju 10-12 gadi un keramikas pārklājumi EVERGLASS Diamant plus EVERGLASS Graphene uz 18 mēnešiem visai virsbūvei. Vai EVERGLASS Tantal un EVERGLASS Carbon Nanotube uz 3 gadiem. 
   

 2. Visa automašīnas priekšpuse (motora pārsegs, bampers, priekšējie spārni, balsti gar vējstiklu) un visas riska zonas (priekšējie lukturi, spoguļi, sliekšni, zem rokturiem, stripa uz jumta, bagāžnieka izkraušanas zona, B statņi, degvielas tvertnes vāks) ar premiālām CarPro Immortal, Legend Prime, LLUMAR, SunTek, vai STEK Dynoshield poliuretāna PPF ar rūpnīcas garantiju 10-12 gadi un keramiskie pārklājumi EVERGLASS Diamant plus EVERGLASS Graphene uz 18 mēnešiem visai virsbūvei. Vai EVERGLASS Tantal un EVERGLASS Carbon Nanotube uz 3 gadiem.
   

 3. Pilnībā visa virsbūve ar premiālām CarPro Immortal, Legend Prime, LLUMAR, SunTek, vai STEK Dynoshield poliuretāna PPF ar rūpnīcas garantiju 10-12 gadi un keramiskie pārklājumi EVERGLASS Diamant plus EVERGLASS Graphene uz 18 mēnešiem. Vai EVERGLASS Tantal un EVERGLASS Carbon Nanotube uz 3 gadiem. Keramiska pārklājuma pirmā atjaunošana - BEZMAKSAS. Pēc izvēles, šī opcija ietver arī BEZMAKSAS aizsargplēvi vējstiklam.

Šajā pakalpojumā iekļautās procedūras ne tikai likvidē automašīnas trūkumus un piešķir nevainojamu izskatu, tās palīdz arī aizsargāt Jūsu finansiālās investīcijas jaunajā automašīnā, saglabājot tās pirmreizējo izskatu ilgam laikam.

APSKATIES MŪSU PROJEKTUS

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: 2-5 DIENAS
PAPILDINFORMĀCIJA: Darbu termiņš un cena ir atkarīga no izvēlētā pakalpojumu klāsta un automašīnas.
PAKALPOJUMA CENA:
SĀKOT NO 900 

PIETEIKT PAKALPOJUMU

bottom of page