top of page

Pavasaris katram baikerim un motociklu mīlētajam sākas tad, kad viņš pirmo reizi izved laukā savu motociklu pēc ilgā ziemas perioda – taču ziema, kad pats pēdējais brauciens ir galā.


Pirms pati motociklu sezona vēl ir sākusies, iesakām veikt kārtīgu motocikla apkopi, tā savešanu teicamā kārtībā gan tehniski, gan vizuāli, un aizsargāt to, taču pirms “ziemas guļas”, to kārtīgi attīrīt un apstrādāt ar konservējošiem sastāviem, un tikai tad novietot glabāšanā. Pēc sezonas beigām iesakām nomainīt arī tehniskos šķīdumus, lai viss, kas sakrājies ekspluatācijas laikā, ziemas laikā nenosēstos uz dzinēja iekšējām virsmām. Tādējādi jūs varēsiet saglabāt savu mīļoto motociklu teicamā vizuālā un tehniskā stāvoklī uz daudz ilgāku laiku.


Mūsu studijā piedāvājam jebkāda veida motociklu tehnikas kopšanu un apstrādi: klasiskie, sporta, krosa, šosejas, enduro u.c.

pareizi kopt motociklu?

Dīteilinga process sākas ar cītīgu motocikla mazgāšanu – tiek atmazgāti pilnīgi visi netīrumi, grūti aizsniedzamās vietas (kuras motocikliem ir īpaši daudz) tiek tīrītas ar otiņām. Vispirms mazgājam ar bezkontakta līdzekli, pēc tam ar šampūnu. Par cik motociklam ir ļoti daudz atvētu metālisku elementu, tie tiek mazgāti ar ph-neitrālu, nesārmainu šampūnu. Diski tiek attīrīti ar īpašu sastāvu, kas saskarsmē ar iesēdušiem netīrumiem, tos likvidējot, maina krāsu.

 

Pēc dīteilinga mazgāšanas ķeramies klāt:

 • bitumena likvidēšanai, kas uzkrājas uz motocikla virsmas no auto ceļiem;

 • rūsas punktiņu un metālisku daļiņu nosēdumiem.

Pēc tam motocikls tiek cītīgi žāvēts, ar saspiestu gaisu tiek likvidēts pilnībā viss mitrums.
 

Jūtīgākās daļas un elementus pārklājam ar aizsargājošu lenti un ķeramies klāt pie pašas atbildīgākās un laikietilpīgākās procedūras:

 • krāsotu un lakotu elementu pulēšanas;

 • lukturu un lampu, vējstikla pulēšanas, ja to prasa motocikla stāvoklis;

 • nopulētā motocikla attīrīšanu no visām pulēšanas darbu paliekām;

 • un beidzot – aizsargpārklājuma uzklāšanu.

Motocikliem rekomendējam izmantot nanokeramisko pārklājumu Everglass divos slāņos, kas tiek uzklāts uz visām nopulētajām un lakotajām motocikla daļām un elementiem. Izrietot no klienta vēlmēm un budžeta, piedāvājam arī alternatīvas aizsargpārklājumu versijas.

Sekojoši soļi dīteilinga procesā:

 • visu metālisko un hromēto detaļu attīrīšana un pulēšana, ieskaitot riepu diskus;

 • visu metālisko un hromēto daļu apstrādi ar keramisko pārklājumu Everglass;

 • visu plastikāta elementu apstrādi ar nanokeramisko pārklājumu Everglass, kurš ne tikai aizsarga plastikāta un citas detaļas, taču sniedz arī plastikāta krāsai īpašu dzidrumu un sniedz ūdens un netīrumu atgrūdošas īpašības. Ja jūsu motociklam ir kādas “vājās vietas”, kur plastikāts jau ir paspējis izbālēt, tad nanokeramiskais pārklājums spēs šīs vietas atjaunot, piešķirot tām tumšāku toni;

 • stiklojuma un spoguļu apstrāde ar ūdens atgrūdošu sastāvu (anti-lietus);

 • visu gumijas elementu apstrāde ar aizsargājošu sastāvu, kas cīnās pret gumijas materiāla sarukšanu un bojāšanos dažādu faktoru ietekmē;

 • ādas vai ādas aizvietotāja sēdekļu apstrāde ar specializētu keramisko sastāvu, kas aizsargā ādu no izžūšanas, plaisāšanas, izdegšanas, elastības zuduma un izstaipīšanās. Sastāvs nepadara ādu slidenu, tādēļ nekādi neietekmē braukšanas drošību.

 • riepu apstrāde – tumšāka, dzidrāka toņa piešķiršanai un konservācijai.

Par komplimentu jums, mēs tā pat arī parūpēsimies par jūsu aizsargķiveri – tā tiks nopulēta un apstrādāta ar nanokeramisko aizsargpārklājumu tieši tā pat.


Motociklu mīlētājiem tā pat arī piedāvājam vēl vienu pakalpojumu – ādas elementu vai ekipējuma restaurāciju. Likvidējam ādas defektus, atgriežam labu vizuālo izskatu un ādas īpašības gan ādas sēdekļiem, gan apaviem, jakām, biksēm u.c.


Kad motocikla dīteilings ir galā, tas priecē gan jūsu, gan apkārtējo acis, un tagad visi tā elementi ir teicami attīrīti un aizsargāti no jebkuru agresīvu ārējās vides faktoru ietekmes. Turklāt, esam parūpējušies, lai šāds efekts saglabātos ilgu laiku, par cik visa ķīmija, kas tiek lietota dīteilinga darbos ir ķīmiski noturīga un spējīga izturēt attīrošu līdzekļu iedarbību, motocikla mazgāšanas laikā.

 

Motociklu dīteilinga piemēri no mūsu paveiktajiem projektiem:

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: 2-3 DIENAS
PAPILDINFORMĀCIJA: Darbu ilgums un pakalpojuma cena ir atkarīga no motocikla izmēra un tipa.
PAKALPOJUMA CENA:
no 350€
APCIEMO MŪSU STUDIJU* 
UN PACEL SAVU AUTO JAUNĀ LĪMENĪ!

Brīvības gatve 193a, Rīga, LV-1046

Tel: +371 20 280 839

* Darba dienās un brīvdienās - pēc stingra iepriekšēja pieraksta

 • AUTOESTETIKA facebook
 • AUTOESTETIKA Instagram

© 2023 AUTOESTETIKA. Visas tiesības aizsargātas. Privātuma politika.

bottom of page