top of page

TOYOTA GR YARIS 2022: kāpēc mēs neiesakām atlikt jaunas automašīnas aizsardzību

Ar šodienas ierakstu sveicam jauniegādāto automašīnu īpašniekus, kuri ir pārliecināti, ka pēc pāris mēnešiem ar viņu auto noteikti nekas slikts nenotiks un aizsardzības procedūras var atlikt uz vēlāku laiku.

Uz šī uzlādētā mazuļa TOYOTA GR YARIS 2022 piemēra, parādīsim, kā labāk automašīnai un ekonomiskāks jums ir pieteikt aizsardzības pasākumus uz dienu, kad automašīna atstāj salonu. Turklāt mēs pieņemam jaunas automašīnas ārpus rindas un jāpiesakās procedūrām vien 2-3 dienas iepriekš.


Tātad šis trīsdurvju sporta hečbeks ar zemu oglekļa šķiedras jumtu un daudzām alumīnija detaļām ieradās ar mazāk nekā 1000 kilometriem uz odometra, dažas nedēļas pēc iegādes.


Pēc rūpīgas auto apskates konstatējām daudz defektu: visa virsbūve klāta ar skrāpējumiem, bitumenu un dzelzi, uz krāsas jau ir vairākas šķembas, pati krāsa nav spilgta, oksidējusies, kas raksturīgi baltiem auto, kurām nav aizsargpārklājuma uz virsbūves.


PIRMS:

Tā kā īpašnieks plāno braukt ar šo auto diezgan ilgu laiku, tika nolemts automašīnas priekšpusi un riska zonas aizsargāt ar poliuretāna plēvi LEGEND PRIME, visu virsbūvi, ieskaitot ar plēvi pārklātās daļas, aizsargāt ar EVERGLASS keramiku divos slāņos, apvienojot EVERGLASS DIAMANT un EVERGLASS GRAPHENE.

Bet, protams, pirms aizsargprocedūrām nācās atbrīvot automašīnas virsbūvi no defektiem.

Sākām ierasto darbu, lai jaunajam auto atgrieztu īsta jaunuma sajūtu.

Pilns mūsu darbu saraksts:

PROCESS:

Mūsu darba rezultāts:

Pirms svētkiem atcerieties, ka, iegādājoties jaunu automašīnu decembrī un atliekot tās aizsardzību uz janvāri pēc svētkiem, pastāv liels risks saņemt nepatīkamu pārsteigumu krāsojuma defektu veidā.


Lai pierakstītu savu automašīnu dīteilinga procedūram, zvaniet, rakstiet vai pierakstieties tiešsaistē - https://www.autoestetika.lv/kontakti

 

AUTOESTETIKA

Patiesā auto dīteilinga studija

LV: +371 20 280 839

RU: +371 29 165 299

info@autoestetika.lv

Brīvības gatve 193a, Rīga

www.autoestetika.lv


#toyota

bottom of page