top of page

Mercedes-AMG G 63 2018 – Dīteilinga komplekss jaunai automašīnai

Updated: Mar 1, 2020

Šoreiz mums bija prieks strādāt ar automašīnu, kurai piemīt 40 gadu vēsture un kuru nav iespējams sajaukt ar nevienu citu – 2018. gada Mercedes-AMG G 63, DESIGNO PLATINUM MAGNO krāsā.


Ārējā izskata ziņā automašīna vēl joprojām patur leģendārās formas, apvienojot tās ar modernā un luksusa klases pieskaņu. Pēc sava izskata auto ir kā modernā klasika, taču dīteilinga ziņā diezgan smags darbs – ļoti daudz detaļu, robežu, formu, sīku detaļu, līniju un citu elementu, kurus dīteilinga laikā ir iespējams viegli sabojāt, ja darbu veicējam nav pieredzes un profesionālisma. Tā pat automašīna izmēru ziņā ir iespaidīga, līdz ar to ir daudz virsmas, kas jāapstrādā. Visā kopumā – auto ar raksturu!


Ķeramies klāt pie darba:


Neskatoties uz to, ka automašīnas nobraukums ir tikai 731 kilometrs, pēc auto mazgāšanas reizēm atklājām diezgan daudz virsbūves defektu – skrāpējumi, nobrāzumi, netīrumu nosēdumi u.c. Visi defekti tika likvidēti.Pēc virsbūves lakojuma slāņa apskates tika pieņemts lēmums veikt vieglu virsbūves pulēšanu visai automašīnai. Par cik ar īpašnieku sākotnēji tas netika norunāts, virsbūves pulēšanu veicām kā dāvanu.Likvidējam defektus:

Sānu skata spogulis PIRMS –Strādājam -

Pirmsnobeiguma rezultāts –
Novedam līdz pilnībai –Rezultāts –
Tālāk likvidējam virsbūves skrāpējumus un citus defektus –


Uz visām automašīnas durvīm bija novērojami skrāpējumi un transportēšanas līmlentes līmes nosēdumi –Daļa tika likvidēta ar KOCH CHEMIE UNNA ORANGE-POWER –Otra daļa ar virsbūves pulēšanu -Pārbaudām rezultātu –Defekti veiksmīgi likvidēti –Pēc virsbūves pulēšanas automašīnai tika uzklāti divi slāņi nanokeramiskā pārklājuma EVERGLASS - EVERGLASS PRO un EVERGLASS SAMPLEZem motora pārsega 4.0-x litru V8 biturbo dzinējs ar 585 zirgspēkiem. Visi elementi tika attīrīti un apstrādāti ar specializētu konservantu KOCH CHEMIE UNNA MOTORPLAST, kas paredzēts tieši dzinēja telpas elementu apstrādei un konservācijai.Pirms atdot automašīnu atpakaļ īpašniekam uzlādējām akumulatoru. Lādētāja vadi tiek novietoti tā, lai tie nepieskartos virsbūvei un neatstātu sīkus skrāpējumus vai nobrāzumus.
Šādi izskatās dzinējs un dzinēja telpa pēc dzinēja telpas dīteilinga –
AMG 22" diski ar krusteniskām spicēm tika apstrādāti ar nanokeramisko aizsargpārklājumu EVERGLASS.Mercedes-AMG G 63 salons izskatās tā pat kā automašīnā Mercedes-Benz G 500. Galvenā atšķirība – AMG sporta stūre ar nogrieztas apakšdaļas formu.Salons tika iztīrīts ar saspiestu gaisu, profesionālu putekļu sūcēju, ādas sēdekļi un elementi attīrīti ar LCK Cleaner Active Plus un piesātināta ar aizsargājošu losjonu LCK Care Lotion. Plastikāts apstrādāts ar Meguiar’s Quik Interior Detailer Cleaner plastikāta aizsardzībai no izdegšanas un iznēsāšanās.Visi salona lakotie elementi tika apstrādāti ar nanokeramiku EVERGLASS SAMPLEPedāļi apstrādāti ar KOCH CHEMIE UNNA GUMMIFIX pretslīdes sastāvu.Salona apdare – AMG Nappa āda melnā krāsā.
16 skaļruņu luksusa klases Burmester audiosistēma.AMG karbona salona dekoratīvie elementi.Salonā bija bērnu sēdeklītis, kurš dāvanā tika attīrīts ar bioloģiski noārdāmu sastāvu KOCH CHEMIE UNNA MEHRZWECKREINIGER.

Mercedes-AMG G 63 tēlam raksturīgākie elementi – lieli salona logi, kas tika mazgāti un attīrīti no abām pusēm, attaukoti un apstrādāti ar ūdensatgrūdošu pārklājumu AQUAPEL. Tā pat ar šo sastāvu tiek apstrādāta lūka un sāna skata spoguļi.
Durvju sliekšņi un rāmji tika apstrādāti ar keramisko aizsargpārklājumu EVERGLASS divos slāņos - EVERGLASS PRO un EVERGLASS SAMPLE.

Arī visi virsbūves plastikāta elementi tika pārklāti ar nanokeramisko aizsargpārklājumu EVERGLASS. Tā pat tiek apstrādāti numurzīmes rāmji. Profesionalitāte un dīteilings – uzmanība katrai detaļai.

Šī modeļa automašīnai rezerves ritenis atrodas ārpusē, dekoratīvā uzlikā, uz kura, tā pat kā uz virsbūves, bija novērojami dažādi defekti. Darbu laikā rezerves ritenis tika noņemts un dekoratīvā uzlika nopulēta un apstrādāta ar nanokeramisko aizsargpārklājumu EVERGLASS.


PIRMS -PĒC -
Pulētas tika arī hromētās izplūdes gāzu trubas -Dīteilinga rezultātā automašīna atklāja savu dominanto raksturu no pavisam jaunas puses un kopā ar to ir pilnībā aizsargāta no priekšlaicīgas nolietošanās.
Visi darbi aizņēma 3 pilnas dienas un tagad automašīna var kalpot savam īpašniekam un būt "spēcīgāka par laiku".


 

#mercedes_amg #dīteilings_jaunam_auto #salona_dīteilings #viegls_salona_dīteilings #salona_ķīmiskā_tīrīšana #viegla_virsbūves_pulēšana #nanokeramiga_everglass #dzinēja_telpas_mazgāšana #riepu_disku_apstrāde #aquapel #koch_chemie_unna

bottom of page