Mercedes-AMG G 63 2018 – Dīteilinga komplekss jaunai automašīnai

Updated: Mar 1, 2020

Šoreiz mums bija prieks strādāt ar automašīnu, kurai piemīt 40 gadu vēsture un kuru nav iespējams sajaukt ar nevienu citu – 2018. gada Mercedes-AMG G 63, DESIGNO PLATINUM MAGNO krāsā.


Ārējā izskata ziņā automašīna vēl joprojām patur leģendārās formas, apvienojot tās ar modernā un luksusa klases pieskaņu. Pēc sava izskata auto ir kā modernā klasika, taču dīteilinga ziņā diezgan smags darbs – ļoti daudz detaļu, robežu, formu, sīku detaļu, līniju un citu elementu, kurus dīteilinga laikā ir iespējams viegli sabojāt, ja darbu veicējam nav pieredzes un profesionālisma. Tā pat automašīna izmēru ziņā ir iespaidīga, līdz ar to ir daudz virsmas, kas jāapstrādā. Visā kopumā – auto ar raksturu!


Ķeramies klāt pie darba:


Neskatoties uz to, ka automašīnas nobraukums ir tikai 731 kilometrs, pēc auto mazgāšanas reizēm atklājām diezgan daudz virsbūves defektu – skrāpējumi, nobrāzumi, netīrumu nosēdumi u.c. Visi defekti tika likvidēti.Pēc virsbūves lakojuma slāņa apskates tika pieņemts lēmums veikt vieglu virsbūves pulēšanu visai automašīnai. Par cik ar īpašnieku sākotnēji tas netika norunāts, virsbūves pulēšanu veicām kā dāvanu.Likvidējam defektus:

Sānu skata spogulis PIRMS –Strādājam -

Pirmsnobeiguma rezultāts –
Novedam līdz pilnībai –Rezultāts –
Tālāk likvidējam virsbūves skrāpējumus un citus defektus –


Uz visām automašīnas durvīm bija novērojami skrāpējumi un transportēšanas līmlentes līmes nosēdumi –Daļa tika likvidēta ar KOCH CHEMIE UNNA ORANGE-POWER –Otra daļa ar virsbūves pulēšanu -Pārbaudām rezultātu –Defekti veiksmīgi likvidēti –