top of page

Kas var notikt ar melnu auto jau pēc gada?

Šķiet, ka tikko iegādājāties jaunu auto, bet tas vairs nespīd?Šajā bloga ierakstā parādījām, kā pēc nepilna gada tavs jaunais auto zaudēs savu pievilcīgo izskatu, ja uzreiz pēc iegādes tam neuzklāsi keramisku aizsargpārklājumu. Un ja arī auto ir melns…


Šis auto iegādāts pirms nepilna gada, īpašnieks virsbūvei nav uzklājis nekādu aizsargpārklājumu. Auto regulāri mazgāts pašapkalpošanās automazgātavās. Un drīz īpašnieks sāka pamanīt, ka krāsa izskatās blāvi, spīdums bija pazudis un automašīna nemaz neizskatījās kā jauna.


Īpašnieks ieradās mūsu studijā ar šo problēmu. Pēc dīteilinga mazgāšanas mēs konstatējām šādus defektus:


 • Visu virsbūvi klāj skrāpējumu tīkls,

 • Vietām ir ķīmiskie apdegumi no kukaiņiem,

 • Hromētas detaļas ir oksidētas,

 • Visu stiklojumu, ieskaitot spoguļus, sabojājis kaļķakmens.Ko mēs paveicām:


 • Pēc rūpīgas mazgāšanas dziļi notīrījām virsbūvi ar polimērmāliem,

 • Virsbūve tika rūpīgi nopulēta,

 • No hroma detaļām noņemta oksidēšanās, • Mēs esam aizsargājuši šo auto ar mūsu izcilākajiem keramiskiem pārklājumiem: EVERGLASS Tantal Carbide un EVERGLASS Carbon Nanotube.


Jaunās automašīnas aizsardzība ar profesionālas klases keramikas pārklājumu ir gudrs ieguldījums, kas ilgtermiņā var sniegt daudz priekšrocību. Šeit ir daži pārliecinoši iemesli, kas jāņem vērā:


 1. Ilgstoša aizsardzība: Profesionālas klases keramikas pārklājumi nodrošina izcilu izturību, kas bieži ilgst vairākus gadus. Tas nozīmē, ka jūsu automašīna ilgstoši tiks pasargāta no vides elementiem un ikdienas nolietojuma.

 2. Uzlabota estētika: keramikas pārklājums uzlabo jūsu automašīnas krāsas spīdumu un dziļumu, piešķirot tai satriecošu izsskatu. Jūsu automašīna ilgāk izskatīsies gluda, spīdīga un pilnīgi jauna, uzlabojot tās kopējo izskatu un pievilcību.

 3. Apkopes vienkāršība: ar keramikas pārklājumu automašīnas tīrīšana kļūst vienkārša. Pārklājuma hidrofobās īpašības atgrūž netīrumus, ūdeni un piesārņotājus, atvieglojot automašīnas mazgāšanu un apkopi.

 4. Aizsardzība pret vides faktoriem: Profesionālie keramikas pārklājumi nodrošina spēcīgu barjeru pret UV stariem, oksidāciju, putnu izkārnījumiem, koku sveķiem un citiem vides piesārņotājiem, kas laika gaitā var sabojāt automašīnas krāsu.

 5. Sirdsmiers: ieguldījums profesionāla līmeņa keramikas pārklājumā sniedz jums sirdsmieru, zinot, ka jūsu automašīna ir labi aizsargāta pret dažādiem apdraudējumiem. Jūs varat braukt ar pārliecību, zinot, ka jūsu auto ir aizsargāts ar izturīgu un uzticamu aizsargslāni.


Jaunās automašīnas aizsardzība ar profesionālas klases keramikas pārklājumu ir saprātīgs lēmums, kas var sniegt ilgtermiņa priekšrocības aizsardzības, estētikas, apkopes ziņā. Tas ir ieguldījums, kas atmaksājas, saglabājot jūsu automašīnas neskartu un labi uzturētu izskatu turpmākajos gados.


 • Atgriezām auto jaunā stāvoklī.

Tagad šis auto ir gatavs būt uzmanības centrā.Ja arī Jūsu auto nepieciešama pirmklasīga aprūpe, sazinieties ar mums un kopā mēs izvēlēsimies ideālo variantu Jūsu automašīnai.

Comments


bottom of page