top of page

MĪTI un REALITĀTE jauna auto kopšanā❌ Mans auto ir 3 gadus vecs, kā jauns, vai var to vienkārši nomazgāt un uzklāt keramiku?

✅ Katrs auto, pat no salona, prasa rūpīgu sagatavošanu: pretbitumena/pretdzelzs mazgāšanu, dekontamināciju un vieglu pulēšanu, un tikai pēc tam var uzklāt keramiku.❌ Nopirku jaunu auto un plānoju ar to braukt kā ir pagaidām, un pēc pāris gadiem uzklāt keramiku un plēvi.

✅ Ir svarīgi aizsargāt auto pēc iegādes, jo tikai aizsargāts auto ilgu laiku izskatīsies patiesi jauns.❌ Vai salonā liksiet arī keramiku?

✅ Keramika nav piemērota un pat kaitīga ādai. Ādai var izmantot tikai profesionālus produktus, kas paredzēti noteiktam ādas tipam.❌ Pirms gada nopirku jaunu auto un tagad vairs nespīd, man liekas laiks uzklāt keramiku.

✅ Visticamāk, spīduma zudums ir saistīts ar skrāpējumiem, kas radās nepareizas virsbūves kopšanas dēļ. Tagad jāsāk ar abrazīvo pulēšanu un tikai tad var uzklāt keramiku.Rūpējieties par savām jaunajām automašīnām PAREIZI. Šim jaunajam PEUGEOT 5008 mēs veicām standarta procedūru kopumu:

➡️ PPF aizsargplēve riska zonām

➡️ keramikas aizsargpārklājumi EVERGLASS Tantal Carbide un EVERGLASS Carbon NanotubeAuto spīd un ir aizsargāts ikdienas lietošanai!

Comments


bottom of page