top of page

ĀDAS UN AUDUMA SALONU
pāršūšana vai atsevišķu elementu restaurācija

Ādas salona pāršūšanas un citi remontdarbi ir ļoti sarežģīts darbs – ir nepieciešams izvēlēties ne tikai dārgus un patiesi kvalitatīvus materiālus un izejvielas (audumu, ādu, porolonu u.c.), bet arī piemeklēt tos vairākumā, par cik arī uz paša materiāla var būt bojājumi vai auduma tekstūras nesakritības ar salonā esošo. Tā pat ir nepieciešams piemeklēt materiālu, kas precīzi atbilst oriģināla šuvēm. Izmantojot vairāk materiāla nekā nepieciešams, mums ir iespēja izmest defektīvo materiālu nevis to apslēpti izmantot mazāk redzamās vietās, kā to nereti dara citās vietās, kuras sniedz lētākus ādas vai auduma remonta pakalpojumus. Rezultātā Jūs iegūstat ne tikai pilnīgi, precīzi atjaunotu salonu, bet arī identisku visu zīmējumu un tekstūru sakritību.

Salona pāršūšana prasa maksimāli saudzīgu un precīzu automašīnas interjera izjaukšanu – nekur nedrīkst palikt demontāžas pēdas vai skrāpējumi. Veiksmīgai demontāžai ir nepieciešama pieredze, augsts atbildības un precizitātes līmenis.

Tā pat ir svarīga piegriezēja darbība – sākot ar ādas vai auduma piemeklēšanu pēc krāsas, tekstūras un citām elementa detaļām. No tā ir atkarīgs tas, cik labi pēc tam atjaunotais elements iederēsies oriģinālajā salonā.

Kad viss ir precīzi sagatavots, var uzsākt salona pāršūšanas darbus – šeit ir svarīgs šuvju daudzums, diegu izskats un izturība, kā arī šuvju vienlīdzība. Elementi, kas ir precīzi un teicami piešūti viens pie otra, ļauj daudz kvalitatīvāk tos uzstādīt un dod garantu precīzai elementa nostiepšanai un nevainojamam apdares rezultātam.

Nostiepjot salonu ar pilnīgi jaunu apdari un elementiem, ir svarīga maksimāla uzmanība katrai detaļai, lai darbību procesā nesabojātu blakus esošās detaļas un tādus elementus, kā: drošības spilvenus, sensorus, stūres vai sēdekļu apsildes elementus un citus. Tā pat uzstādīšanas laikā galējā apdares forma tiek piešķirta, termiski apstrādājot materiālu ar tvaika ģeneratoru vai gludekli.

Kā tiek piemeklēts materiāls salona pāršūšanai?

Kā tiek piemeklēts materiāls salona pāršūšanai?

Ja ir nepieciešams pāršūt automašīnas salonu vai atsevišķus elementus, process sākas ar materiāla piemeklēšanu. Tas tiek darīts, vispirms balstoties uz automašīnas īpašnieka vēlmēm, taču dažu elementu pāršūšanas gadījumā – piemeklējot materiālu, kas ir maksimāli saderīgs ar salona oriģinālu un dizainu. Tā pat atsevišķu elementu restaurācijai ir nepieciešams ievērot sākotnējās auto ražotāja noteiktos raksturlielumus – šādā gadījumā pēc pāršūšanas atjaunotais elements izskatīsies un salonā iederēsies harmoniski un pilnīgi.

Ādas materiāla izvēlē ir svarīgi izvēlēties arī to, kā tas tiks transportēts – dārgāks ādas transportēšanas veids, kas pasargā ādu no plaisāšanas un salocīšanās, ir ādas materiāla pārvešana iekšējā uzmavā. Ar šādu ādu ir iespējams strādāt uzreiz.

Vidējais ādas izmērs, kas tiek izmantots automašīnu industrijā ir 4-6m2. Viena automašīnas salona pāršūšanai parasti ir nepieciešami 20-25m2. Savukārt, 1 metrs parasti sver 1 kilogramu. Katram ādas metram ir jāiziet cauri ļoti uzmanīgai apskatei ar mērķi pamanīt un iespējamus defektus, no abām pusēm. Nereti gadās tā, ka pat defekti, kas ir tikai no iekšpuses, jaunā elementa termiskās apstrādes procesā, parādās uz atjaunotās salona detaļas.

Tā kā mēs esam auto dīteilinga studija un auto dīteilinga nozare neparedz nekāda veida kompromisus vai nekvalitatīvu darbu, mēs neekonomējam ar materiālu un nekādā gadījumā neizmantojam ādas materiāla gabalus, kas ir bojāti vai defektīvi no jebkuras puses. Tieši tādēļ pēc salona vai atsevišķu elementu restaurācijas vai remonta mūsu studijā, rezultāts būs patiesi pārsteidzošs, saglabāsies vairāku gadu garumā un neliks jums dusmoties par jebkāda veida “uz aci nepamanāmiem” defektiem, jo tādu vienkārši nebūs.

Pateicoties šādai ļoti cītīgai, detalizētai un nopietnai pieejai salona un tā elementu remontdarbiem, kā arī pašai materiālu atlasei, Jūs iegūsiet automašīnas salonu, kurš nekādā veidā nav sliktāks, kā arī nereti mēdz pārspēt automašīnas ražotāja rūpnīcas kvalitāti.

Atsevišķu salona elementu restaurācija

Bieži vien salona dīteilings neaprobežojas tikai ar visa salona un tā elementu profesionālu kopšanu. Automašīnas lietošanas laikā parādās ne tikai netīrumi, bet arī automašīnas salons var ciest no skrāpējumiem, nobrāzumiem un nokrāsošanās. Sarežģītiem gadījumiem, kad salona dīteilings nelīdz un defekti ir pārāk nopietni, piedāvājam salona elementu restaurāciju. Par šādiem remontdarbiem pastāstīsim ar pārnesumkārbas kloķa piemēru.

Ātrumu pārnesumkārbas kloķis – viens no visvairāk izmantotākajiem elementiem automašīnas salonā, paralēli stūrei un automašīnas sēdekļiem. Ar laiku, intensīvas izmantošanas dēļ, kloķis zaudē savu pienācīgo ārējo izskatu – āda plaisā, plīst šuves, parādās nobrāzumi un āda zaudē savu krāsu. Tieši šādos gadījumos palīdz šī elementa restaurācija jeb pāršūšana.

Ātrumkārbas kloķa pāršūšanai izmantojam tos pašus materiālus, kas tiek izmantoti visu citu salona elementu restaurācijai – tā var būt īsta āda dažādos toņos, mākslīgā āda, eko āda, alcantara, audums vai dažādu materiālu kombinācija. Savā darbā izmantojam augstas kvalitātes materiālus no Itālijas, kas ir pārbaudīti laika gaitā un ir piemēroti izmantošanai mūsu klimata apstākļos. Visiem materiāliem ir liela izturība pret izdilšanu, vairākkārtēju pārlocīšanos, temperatūras svārstībām un UV stariem.

facebook.jpg

Visa furnitūra, šūšanas mašīnu adatas un diegi, kurus mēs izmantojam ir Eiropas ražojuma un atbilst augstiem standartiem. Piedāvājam arī šuvju krāsas un veidu izvēli. Parasti klienti izvēlas materiālus, kuri izskatās identiski ar pārējiem salona elementiem, taču pastāv arī izņēmumi. Ja Jums ir nepieciešams īpašs dizaina risinājums, lai īstenotu Jūsu idejas sava auto salona izskatam, ar prieku palīdzēsim izvēlēties visdažādākos materiālus un sniegsim konsultācijas par katru no tiem. Jebkurā gadījumā piemeklējam īpaši saderīgus materiālus. Pastāv arī gadījumi, kad pārnesumkārbas kloķi pāršuj kopā arī ar automašīnas stūri, lai šie elementi izskatītos harmoniski vai īpaši izceltos (cita dizaina gadījumā).

Kā ar citiem pakalpojumiem – piedāvājam tikai labākos risinājumus, vairāk nekā 50 dažādu specializētu materiālu veidus un ilggadēju, profesionāli attīstītu pieredzi.

Pirms atsevišķu elementu restaurācijas, kuriem ir radušies dažādi nolietojuma defekti (iegriezumi, nobrāzumi, nodilumi, skrāpējumi, izdegumi u.c.) konsultējam arī par lokāla remonta iespējām, kā arī piedāvājam arī optimālus, cenai un kvalitātei atbilstošus risinājumus.

 

Darba paraugs: Automašīnas ādas salona restaurācija un stūres pāršūšana: Mercedes Benz CLS 320

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: Nosakāms konsultācijas laikā
PAPILDINFORMĀCIJA: Darbu ilgums atkarīga no remonta veida, darbu apjoma un izejmateriāliem. Tas viss tiek noteikts konsultācijas laikā pie speciālista, izvērtējot katru gadījumu individuāli.
PAKALPOJUMA CENA:
NOSAKĀM KONSULTĀCIJAS LAIKĀ

PIETEIKT PAKALPOJUMU

bottom of page