top of page

VOLVO XC 90 – Interjera dīteilings un salona pāršūšanas darbi lauku SUVPavasaris – ierasts laiks, kad auto īpašnieki sāk aizdomāties par sava auto uzkopšanu. Palīdzam izvēlēties tieši tos PAKALPOJUMUS, kuri ir visvairāk nepieciešami un piemēroti katram auto.


Šis VOLVO XC90 nav izņēmums. Automašīnai ir pieklājīgs nobraukums, īpašnieks dzīvo lauku rajonā – tas viss, protams, atspoguļojās auto salona izskatā un stāvoklī.Kas tika paveikts:
Īpaši gandarīti esam par sēdvietas pāršūšanu ar izsēdētā porolona atjaunošanu – oriģinālais sēdeklis ir izgatavots no trīs dažādiem ādas veidiem (gaiši-pelēki gluda, melna gluda un melna teksturēta) un ādas aizvietotāja.


Mums izdevās piemeklēt visus ādas veidus, lai sēdekļa atjaunotā daļa izskatītos maksimāli līdzīga oriģinālam. Detaļas, kuras oriģinālā bija no ādas aizvietotāja, kā jau ierasts, pāršuvām uz īstu ādu – tas uzlabo ārējo izskatu un sēdekļa kvalitāti.
Uz paklājiem, kuri tika izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma, tika izgatavoti spilgti zilas krāsas uzraksti XC90, kas lieliski pievienojās interjeram, kurā jau ir iestrādāti zilas krāsas elementi.


Darbs kopā aizņēma 3 pilnas dienas, strādājām brīvdienās, par cik īpašnieks nedzīvo Rīgā un darba dienās atstāt automašīnu nav iespējas.


Rezultātā automašīna piedzīvoja pārvērtības, kuru dēļ tas var kalpot savam saimniekam vēl ilgu laiku.


 

AUTOESTETIKA

Patiesā auto dīteilinga studija

LV: +371 20 280 839

RU: +371 29 165 299

info@autoestetika.lv

Brīvības gatve 193a, Rīga

www.autoestetika.lv

bottom of page