top of page

Jūs, Jūsu automašīna un pasažieri pavadāt diezgan daudz laika kopā. Automašīnas stiklu tonēšana palīdzēs padarīt šo laiku par daudz patīkamāku, vēsāku, mierīgāku un aizsargātu no citu acu skatiena. Savukārt, Jūsu automašīnai tas piedos jaunu, stilīgu ārējo tēlu. Pateicoties mūsdienīgi plašajai tonēšanas plēvju izvēlei, mēs garantējam, ka Jūs iegūsiet to rezultātu, kuru esat vēlējušies: ārējais izskats, uz kuru cilvēki atskatīsies, pasargāšanās no saules karstuma, aizsardzība no UV starojuma, un aizsardzība stiklojumam pret skrāpējumiem.

Kas ir jāzina par tonēšanu, lai iegūtu maksimālu efektu?

Parastam autoīpašniekam visas tonēšanas plēves var šķist pilnīgi vienādas – tie ir vienkārši plēves ruļļi dažādas pakāpes tonējumā. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām tonēšanas plēves ir pieejamas dažādos toņos un krāsās, taču lai izdarītu pareizo izvēli – svarīgs ir ne tikai tonējums vai krāsa, bet arī pašas plēves īpašības.

Pastāv divi galvenie plēvju veidi:

KRĀSOTĀS un METALIZĒTĀS

KRĀSOTA PLĒVE – tā ir budžeta klases tonēšanas plēve, kurai piemīt noteikta krāsa, taču tā ir vienīgā šīs plēves īpašības. Tās tiek ražotas bez jebkāda aizsargājošā slāņa – tai ir tikai viens vai vairāki poliestera slāņi, kas ir savstarpēji savienoti ar laminējošiem sastāviem.

 

Šīs plēves sauc par krāsotām plēvēm, par cik krāsa tiek piešķirta, krāsojot pašu plēvi,vai arī līmi, ar kuras palīdzību plēve tiek nostiprināta uz stikla virsmas.

KRĀSOTS PLĒVES PAMATS
tonesanas_pleve_1.jpg
KRĀSOTAS LĪMES PAMATS
tonesanas_pleve_2.jpg

Šīs plēves neaizsargā automašīnas salonu pret kaitīgajiem ultravioletajiem stariem un paaugstinātām temperatūrām. Tā pat šīs plēves apkārtējās vides faktoru ietekmē var mainīt savu krāsu. Tieši tādēļ šīs plēves maksā mazāk. Ja jums neinteresē nekas vairāk kā iegūt tonētus logus par lētu naudu uz ilgāku laiku – šāds tonējuma variants ir jums piemērotākais.

Krāsotās plēves nākas mainīt aptuveni ik pēc pusotra gada, par cik tās diezgan ātri skrāpējas (pat tad, kad tiek nolaisti/uzlaisti automašīnas logi un starp logu un durvīm ir smilšu daļinas). Otrs zaudējums ir ultravioleto staru caurlaidība – automašīnas salons tiek pakļauts UV staru ietekmei un laika gaitā bojājas un izdeg, taču āda paliek sausa un plaisā.

METALIZĒTĀ PLĒVE - ja automašīnas tonēšanai tiek izmantota metalizētā plēve, tad paralēli prātu reibinošam izskatam Jūs papildus iegūstat maksimālas aizsargājošās īpašības, kuras var iegūt no tonēšanas plēves:

 • aizsardzība pret augstām temperatūrām,

 • aizsardzība pret UV starojumu,

 • aizsardzība pret skrāpējumiem,

 • teicama caurredzamība no iekšpuses, saglabājot izcilu necaurredzamību no ārpuses.

METALIZĒTAS PLĒVES UZBŪVE

Kā pārbaudīt vai Jums tiek piedāvāta patiesi kvalitatīva, metalizēta tonēšanas plēve?

Plēves pārbaudīšanai pastāv vairāki veidi. Pats vienkāršākais un ērtākais veids – pielīmēt plēvi pie tālruņa ekrāna. Ja skārienjūtīgais ekrāns strādā – tā ir krāsota plēve. Ja ekrāns neatbild uz skārieniem, tad tā ir kvalitatīva, metalizēta plēve (metāliskās daļiņas traucē normālai skārienjūtīgā ekrāna darbībai).

 

Jāpatur prātā – pārbaudīt plēvi Jūs varat tikai plēves izvēles procesā, taču Jūs nevarat būt pārliecināti vai automašīnas tonēšanas laikā tiks izmantota īstā plēve. Mūsu ieteikums – tonējiet savu automašīnu pie profesionālu pakalpojumu sniedzējiem, kuriem Jūs uzticaties un neuzķerieties uz lētām cenām – lētu pakalpojumu sniedzēji vienmēr iegūs peļņu, taču ieekonomēs uz Jums.

metalizeta_pleve.jpg

Ar ko Jūs riskējat, tonējot automašīnu nepārbaudītos servisos?

​Iespējamie riski, ja automašīnas tonēšanu izvēlaties veikt pie nepārbaudītiem servisiem un tonēšanas pakalpojumu sniedzējiem:

 • Lētas plēves parasti kalpo no 6 mēnešiem līdz pusotram gadam;

 • Lēti plēves fiksācijas materiāli viegli noārdās uz stikla (atstāj nosēdumus), kad tie tiek nolaisti/uzlaisti augstās temperatūrās (karstā saulē utt.);

 • Lētas plēves bieži maina krāsu, izdeg, bojā caurredzamību;

 • Lētas plēves parasti tiek ražotas no otrreizējas pārstrādes materiāliem, līdz ar to caurredzamība var būt slikta.

 • Slikta caurredzamība mazina drošību uz ceļa un Jūsu komfortu.

Taču, izvēloties kvalitatīvu pakalpojumu (kas nevar būt lēts) Jūs iegūstat nevainojamu rezultātu, kas saglabājas līdz pat 12 gadu garumā (atkarībā no izvēlētā plēves tipa).

Metalizētās un keramiskās plēves

Šādas plēves tiek ražotas, izsmidzinot metālisku slāni zem elektriskā lādiņa ietekmes, tādā veidā garantējot izturību pret krāsas un metālisko daļiņu īpašību izmaiņām.

Keramiski metalizētās plēves (vai vienkārši keramiskās plēves) – viens no visdārgākajiem tonēšanas plēvju veidiem. Plēvju struktūrā tiek klāt pievienota keramika. Par cik tās ir augstākas tehnoloģijas nekā metalizētās plēves, kuras tiek ražotas ar izputināšanas tehnoloģiju – tās nerada iespējamus radio signālu vai mobilo sakaru traucējumus. Visas metalizētās plēves nodrošina nevainojamu siltumaizsardzību, noturību pret iznēsāšanos un 100% vienmērīgu toni.

Zemāk pievienotajā attēlā Jūs variet apskatīt dažādu tonējošo plēvju tonējuma pakāpes gaismas caurlaidību, kas palīdzēs Jums izvēlēties, kādu tonējuma līmeni Jūs vēlaties, pirms vizītes pie meistara. Tumšākas plēves ir piemērotas automašīnas aizmugurējiem un sānu logiem, taču gaišākās ir ieteicamas vējstiklam un priekšējiem sānu logiem.

tonesana.jpg

Metalizēto plēvju priekšrocības

​Metālisko plēvju priekšrocības, atšķirībā no parastām krāsotajām plēvēm:

 • Sevi rekomendējoša tehnoloģija – plēve no vairākiem tehnoloģiskiem materiāliem, kas radīta uzticamai kvalitātei un efektīvai lietošanai;

 • Krāsas izvēles iespējas – plašs krāsu spektrs, no kura var izvelēties sev un savam stilam piemērotāko;

 • Īpaša caurredzamība – plēve ir pilnībā dzidra un nebojā redzamību. Arī tumšas plēves caurredzamība no iekšpuses ir teicama un skaidra;

 • Komfortabls brauciens – plēve absorbē atspīdumus uz stikla un samazina automašīnas sakaršanu;

 • Stils – auto izskatās tā, kā vēlaties Jūs un pievērš uzmanību;

 • Privātums – tonētais stikls no ārpuses lieliski aizsargā no nevēlamiem skatieniem;

 • Veselība – plēve bloķē UV starojumu;

 • Salona elementu aizsardzība – automašīnas salons netiek bojāts, par cik plēve bloķē augstas temperatūras un kaitīgo saules starojumu.

 

Savā darbā mēs izmantojam augstas klases tonēšanas un aizsargplēves SunTek, kas tiek ražotas ASV. Ražotājs - Commonwealth Laminating & Coating – augstu reputāciju guvis tirgus līderis aizsargājošo plēvju nozarē.

 

Vairāk par SunTek tonēšanas un aizsargplēvēm lasiet ŠEIT.

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: 2-5 STUNDAS
PAPILDINFORMĀCIJA: Pakalpojuma cena ir atkarīga no plēves tipa un darbu apjoma. Konsultācijas laikā mūsu speciālists precizēs un noteiks tiešās pakalpojuma izmaksas. saistītais pakalpojums, kas tiek nodrošināts tikai ar dīteilinga pakalpojumiem.
PAKALPOJUMA CENA:
NOSAKĀMA KONSULTĀCIJAS LAIKĀ
APCIEMO MŪSU STUDIJU* 
UN PACEL SAVU AUTO JAUNĀ LĪMENĪ!

Brīvības gatve 193a, Rīga, LV-1046

Tel: +371 20 280 839

* Darba dienās un brīvdienās - pēc stingra iepriekšēja pieraksta

 • AUTOESTETIKA facebook
 • AUTOESTETIKA Instagram

© 2023 AUTOESTETIKA. Visas tiesības aizsargātas. Privātuma politika.

bottom of page