top of page

Jeep Cherokee (XJ) Classic 1998

Projekts, kurš mums bija īpaši interesants – skaistulis Jeep Cherokee (XJ) Classic komplektācijā. Automašīna ir 1998. gada – īsts youngtimer, skaisti zaļā Forest Green krāsā.


Šīs automašīnas saimniece to nesen iegādājās youngtimer.eu un vēlējās to savest pilnīgā kārtībā. Mēs šo auto pieņēmām uz veselu nedēļu, kuras laikā tika veiktas daudz dažādas procedūras:


1. Pilna atjaunojošā pulēšana

2. Divu nanokeramikas Everglass slāņu uzklāšanu

3. Nošķēlumu aizkrāsošana

4. Pilns salona dīteilings

5. Salona ozonēšana

6. Stiklojuma pārklāšana ar ūdens atgrūdošu pārklājumu Aquapel

7. Virsbūves buktes iztaisnošana

8. Daudz dažādu sīku darbu – rezerves riepas apstrāde, salona elementu pāršūšana, plastikāta un gumijas apstrāde ar aizsargājošu pārklājumu, dažu virsbūves elementu aizsargāšana pret suņu nagiem, stiklu mazgāšana no iekšpuses un ārpuses, izplūdes gāzu trubas pulēšana un citi.


Sākām kā jau vienmēr ar pašu pirmo – salona ķīmiskā tīrīšana. Izjaucām salona detaļas tiktāl, cik iespējams, lai nodrošinātu pieeju pat visgrūtāk pieejamām daļām. Tā pat arī tika attīrīta automātiskā antena.


Neskatoties uz to, ka netīrs, salons šāda vecuma automašīnai ir saglabājies labā stāvoklī.


Noņemam un tīrām salona elementus.


Bagāžas nodalījumā līdzi brauc suns, tādēļ tieši tur nācās tīrīt jo īpaši – spalvas ir visur, taču smaku ir jānoņem ar enzīmiem.


Tā pat arī noņēmām salona plastikāta elementus – zem tiem, kā ierasts, uzkrājas ļoti daudz netīrumu.


Tāpat arī tīram visas skrūves un stiprinājumus. Tas patērē daudz laika, taču tieši tā ir īstā dīteilinga nozīme.


Konstatējot sēdekļa sāna bojājumus, mēs nolēmām to restaurēt pāršujot – dāvana automašīnas īpašniecei no mums.


Salona apstrādi ar ozona ģeneratoru veicām kā dāvanu tieši tā pat – tas palīdzēja atbrīvoties no iepriekšējo īpašnieku lietošanas pazīmēm (dažādiem aromātiem, suņa smakas).


Pēc tam, kad salona dīteilings tika pabeigts, apstrādājām durvju gumijas apdari, tā pat arī izlabojām virsbūves buktes ar PDR tehnoloģiju, kas neprasa automašīnas pārkrāsošanu. Beidzot ķērāmies klāt pulēšanai – pirms pulēšanas tika demontēti jumta reliņi.


Fotogrāfijā ir atzīmētas vietas, kur atradās virsbūves buktes –


Stāvoklis PIRMS – daudz iešķēlumu un nobrāzumu un skrāpējumu


Taču, mēs ļoti labi zinājām, ka jau pēc pāris dienām automašīna iemirdzēsies kā jauna!


Testa videoklips darbu pārbaudīšanai - 50/50


Aizsargpārklājuma uzklāšana (mūsu iecienītā nanokeramika Everglass) 2 slāņi garantē aizsardzību un mirdzošu spīdumu ilgam laikam.


Ūdens atgrūdošs pārklājums Aquapel – uzklāšana. Lai sniega vai lietus laikā redzamība būtu teicama.


Pēc nedēļu ilgiem darbiem varam lepoties ar rezultātu, iepriecināt automašīnas īpašnieci un pārspēt viņas ekspektācijas.


SalonsAtjaunotais sēdeklis –


Virsbūve
Automašīnas diskus īpašniece ir nolēmusi mainīt, un jaunos diskus apstrādāsim bez maksas.


Šis projekts viennozīmīgi ir parādījis to, ka pat 20 gadu veca automašīna var kļūt kā jauna, pavadot tikai vienu nedēļu auto dīteilinga studijā AUTOESTETIKA!#jeep_cherokee_classic #youngtimer #aquapel #atjaunojoša_pulēšana #salona_ķīmiskā_tīrīšana #ozonēšana #nanokeramika_everglass #buktes_labošana #lielie_projekti

bottom of page