Keramiskā aizsargpārklājuma atjaunošana

Mēs jau stāstījām par to, kā pareizi kopt automašīnu pēc dīteilinga, taču šodien parādīsim to ar piemēru no mūsu mini-projekta ar BMW markas automašīnu Glacier Silver Metallic krāsā.Šī automašīna bija pārklāta ar nanokeramisko aizsargpārklājumu EVERGLASS aptuveni gadu atpakaļ. Parasti rekomendējam atjaunot keramisko aizsargpārklājumu ik pēc 6-12 mēnešiem, atkarībā no apstākļiem, kādos tiek izmantota automašīna.


Daudzi nanokeramisko pārklājumu ražotāji uzstāj, ka aizsargpārklājuma darbības termiņš ir līdz 3 gadiem. Diemžēl, tas ir iespējams tikai ideālos automašīnas ekspluatācijas apstākļos. Tādēļ, ja Jūs vēlaties nodrošināt nepārtrauktu automašīnas aizsardzību un nepārmaksāt par atkārtotu atjaunojošo dīteilingu, iesakām laicīgi doties pie profesionāļiem uz konsultāciju, kuri spēs noteikt, cik labi vai slikti ir saglabājies aizsargpārklājums uz Jūsu automašīnas virsbūves, un kad būtu nepieciešams veikt tā atjaunošanu.Šai automašīnai nanokeramiskā pārklājuma atjaunošana bija nepieciešama pēc mazliet vairāk kā viena gada.


Nanokeramisko pārklājumu uzklāšanai ir nepieciešama speciālista kvalifikācija, un šādi profesionālas klases sastāvi nav brīvi pieejami. Brīvai piekļuvei un tirdzniecībai ir pieejami tikai tādi sastāvi, kuros nanokeramiskās īpašības ir “atvieglotā” līmenī, lai ar tiem spētu tikt galā arī vidēja līmeņa darbinieks. Šāds puslīdz-amatieru sastāvus ir nepieciešams atjaunot biežāk. Ja vēlaties savai automašīnai uzklāt keramisko aizsargpārklājumu, iesakām vaicāt speciālistam uzrādīt sertifikātu, kas apliecina viņa kvalifikāciju un prasmes šādu sarežģītu pārklājumu uzklāšanai.

Tā pat iesakām nelietot dažādus lētus keramiskos sastāvus no Ķīnas vai uzklāt šādus pārklājumus pašmāju apstākļos. Ja Jūs kaut kad ir piemeklējusi doma par kā tāda izmēģināšanu, labāk ir izvēlēties maciņam draudzīgākus, taču labi zināmus un aplikācijai daudz vieglākus pārklājumus (silanti, akrila pārklājumi, vaski), tā vietā, lai sabojātu automašīnas virsbūvi.
Mūsu studija ir oficiāls EVERGLASS nanokeramisko pārklājumu kompānijas partneris, strādājam ar EVERGLASS pārklājumiem un tie pilnībā atbilst mūsu augstajām aizsargājošo pārklājumu kvalitātes prasībām.
Automašīnas keramiskā pārklājuma atjaunošana nav vienkāršs pakalpojums, bet, tā pat kā daudzi citi pakalpojumi mūsu studijā, vesels procedūru komplekss, tajā ietilpst:

  • automašīnas profesionāla mazgāšana,

  • virsbūves attīrīšana,

  • virsbūves sagatavošana,

  • virsbūves apstrāde,

  • nanokeramiskā pārklājuma uzklāšana,

  • visu virsbūves detaļu apstrāde (ieskaitot visas gumijas un plastmasas detaļas, riepas, durvju rāmjus u.c.).


Papildus automašīnai tika veikts viegls salona dīteilings.Pēc nanokeramiskā aizsargpārklājuma atjaunošanas šī auto īpašnieks vēl vienu gadu var būt pārliecināts par to, ka automašīna ne tikai izskatās nevainojami, bet ir droši aizsargāta.

#bmw #nanokeramika_everglass #pārklājuma_atjaunošana #salona_dīteilings