Dzelteni punkti uz auto virsbūves - kas tas ir un cik tas ir bīstami?Metāla daļiņu likvidēšana no automašīnas virsbūves un diskiem – tā ir svarīga automašīnas kopšanas sastāvdaļa. Sīkās metāliskās daļiņas pieķeras pie virsbūves lakojuma, tās sāk rūsēt un laikam ejot var izraisīt virsbūves koroziju. Šīs sīkās daļiņas, neaizkrāsoti krāsas iešķēlumi no akmeņiem un dziļi skrāpējumi ir viens no galvenajiem virsbūves lakojuma bojājumu iemesliem.


Automašīnas diski tiek pakļauti vislielākajam metālisko daļiņu uzbrukumam – primārais cēlonis ir automašīnas bremzes. Neveicot metālisko daļiņu likvidēšanu no riepu diskiem, to krāsa ar laiku var sākt uzpūsties un lobīties nost korozijas dēļ.


Regulāra virsbūves un disku mazgāšana ar metālisko daļiņu likvidēšanu palīdz izvairīties no korozijas radītām problēmām, savukārt, profesionāli, skābi nesaturoši līdzekļi ne tikai saudzīgi likvidēs visu metālisko piesārņojumu, tie palīdzēs neitralizēt jau esošus korozijas perēkļus.


Mūsu studijā izmantojamie līdzekļi maina savu krāsu nonākot kontaktā ar metāliskām daļiņām, tās šķīdinot. Vislabāk tas ir novērojams uz gaišas krāsas automašīnām.

 

Ja arī tava auto virsbūvi ir apsēdusi šāda bēda - nevelc garumā, piesaki dīteilinga mazgāšanu ar bitumena un metālisko daļiņu likvidāciju. Vairāk info - šeit


AUTOESTETIKA

Patiesā auto dīteilinga studija

LV: +371 20 280 839

RU: +371 29 165 299

info@autoestetika.lv


Brīvības gatve 193a, Rīga

www.autoestetika.lv