top of page

BMW X6: Plēve + keramika, tiem, kas ir pieraduši pie labākā

Jaunā gada pirmās dienas ir lieliska iespēja sākt visu no baltas lapas, vai arī no šī kristālbaltā BMW X6.

Šī auto īpašnieks saprata, ka visdrošāk uzsākt regulāru braukšanu tikai pēc aizsardzības procedūrām un uzreiz no salona atveda šo smuku BMW X6 Mineral White krāsā ar greznu BMW Individual salonu pie mums, nobraukums tikai 30km.


Pieņēmām mašīnu un sākām darīt to, ko protam vislabāk.


Pēc apskates atradām diezgan daudz sīku, nepatīkamu defektu, mazliet par daudz jaunam premium auto.


Defekti:

Mazgāšana tika izvēlēta ar pretbitumena un pretdzelzs apstrādi, jo visa automašīna bija pārklāta ar mazām dzelzs daļiņām.

Dokumentu parakstīšanas laikā īpašnieki šādus defektus gandrīz nekad nepamana, tāpēc pēc mūsu pārbaudes bieži vien īpašnieki vēršas pie dīlera, lai garantijas laikā labotu defektus.


Vienojāmies par maksimālo aizsardzības komplektu jaunai automašīnai:

  • virsbūves viegla koriģējošā pulēšana, lai novērstu defektus pirms aplīmēšanas,

  • pilna auto virsbūves un iekšējo sliekšņu aplīmēšana ar poliuretāna aizsargplēvi STEK Dynoshield,

  • 2 slāņi keramikas pārklājuma - EVERGLASS DIAMANT un EVERGLASS GRAPHENE,

  • ādas aizsardzība ar LCK Strong Protector skaistam baltam salonam,

  • pretlietus pārklājums AQUAPEL,

  • pirms gatavās automašīnas nodošanas tika uzklāts aizsargpārklājums svaigai keramikai, lai aizsargātu keramikas pārklājumu no mijiedarbības ar vidi pilnīgas kristalizācijas periodā.

PROCESS:


Īss video apskats par projektu


Bieži vien automašīnu īpašnieki mums jautā, ko labāk izvēlēties auto aizsardzībai, keramiku vai plēvi, tāpēc tiksim skaidrībā ar šo jautājumu.


Keramikas aizsargpārklājumi un poliuretāna aizsargplēves ir principiāli atšķirīgi līdzekļi, kas paši par sevi ir ļoti labi, taču simbiozē, kad uz plēves tiek uzklāta keramika, notiek īsta maģija.


Keramika piešķir auto spīdumu, krāsas piesātinājumu un dziļumu, aizsardzību pret nelieliem skrāpējumiem, izbalēšanu, lakas plaisāšanu, temperatūras izmaiņām, piešķir hidrofobu efektu, aizsargā pret ķimikālijām un reaģentiem. Keramikas dzīves cikls Latvijas realitātē ir līdz diviem gadiem. Keramika ir pāris mikronu biezs, ciets pārklājums, un tieši cietības dēļ, akmeņiem atsitoties pret virsbūvi, visa sitiena enerģija nonāk automašīnas virsmā.


Poliuretāns ir mīksts, elastīgs materiāls ar viskozu struktūru, kas absorbē sitiena enerģiju, novēršot skaidas un skrāpējumus. Bet porainības un viskozitātes dēļ tā porās iekļūst netīrumu, bremžu putekļu, bituma, izplūdes gāzu, eļļu un cita ceļu un vides piesārņojuma mikrodaļiņas. Sakarā ar to plēves var kļūt duļķainas, dzeltenas, daļēji zaudēt izskatu un aizsargājošās īpašības. Lai to novērstu, plēvei tiek uzklāts keramikas pārklājums. Augstākās kvalitātes plēves dzīves cikls ar pienācīgu aprūpi ir aptuveni 10 gadi.


GALA REZULTĀTS:


Plēve + keramika = moderns, universāls risinājums premium klases auto kopšanai un aizsardzībai, tāpēc izvēlies labāko risinājumu – mūsu studijā Jūs saņemsiet augstākās kvalitātes dīteilinga pakalpojumus, kas veikti ar priekšzīmīgu pieeju uzticības un drošības gaisotnē.


AUTOESTETIKA - dīteilinga pakalpojumi tiem, kas ir pieraduši pie labākā


Lai pierakstītu savu automašīnu dīteilinga procedūram, zvaniet, rakstiet vai pierakstieties tiešsaistē - https://www.autoestetika.lv/kontakti

 

AUTOESTETIKA

Patiesā auto dīteilinga studija

LV: +371 20 280 839

RU: +371 29 165 299

info@autoestetika.lv

Brīvības gatve 193a, Rīga

www.autoestetika.lv


#bmw

bottom of page