top of page

Automašīnu salons sastāv no daudz dažādiem materiāliem – āda, vinils, tekstils, plastikāts, stikls, hroms, metāls un citi. Katrs no šiem elementiem tiek pakļauts dažādu netīrumu un traipu nosēdumiem.

 

Paši vieglākie netīrumi (piemēram, putekļi) ir viegli notīrāmi bez jebkāda riska. Taču, pastāv arī nopietnāki netīrumi (piemēram, sulas, kafija, tēja, piens, lūpu krāsa, tinte, asinis, košļājamā gumija, marķieris utt.), kuru likvidēšana gan ir jāuztic profesionāļiem. Pretējā gadījumā Jūs riskējat ar neatgriezenisku materiāla sabojāšanu. Sarežģītiem netīrumu un traipu likvidēšanai ir nepieciešami profesionāli līdzekļi – tie ir efektīvi un droši, taču to lietošanai un pareizā līdzekļa piemeklēšanai ir nepieciešama kompetence un zināšanas.

Ja Jūs esat pamanījuši lokālus nopietnus traipus vai netīrumus – nemēģiniet tos notīrīt pašrocīgi. Pēc nepareizi izvēlētas ķīmijas pat profesionāla auto ķīmija un nozares speciālisti vairs nav spējīgi izlabot radušos bojājumus. Cena pašrocīgiem mēģinājumiem – visa salona elementa nomaiņa uz jaunu.

Pats pareizākas, ko variet darīt gadījumos, kad ir nācies nopietni sasmērēt kādu salona elementu vai esiet aklājuši nopietnu netīrumu traipus, ir neaiztikt bojāto vietu un pēc iespējas ātrāk griezties pēc profesionālas palīdzības. Jo ilgāk tiek novilkts laiks līdz vizītei pie speciālista, jo grūtāk būs likvidēt traipus, un dārgāka būs pakalpojuma cena.

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

PAPILDINFORMĀCIJA: Darbu termiņš un cena ir stingri atkarīga no traipu un netīrumu veida, lieluma, smaguma pakāpes un lokācijas. saistītais pakalpojums, kas tiek nodrošināts tikai ar dīteilinga pakalpojumiem.
PAKALPOJUMA CENA:
NOSAKĀMA KONSULTĀCIJAS LAIKĀ
APCIEMO MŪSU STUDIJU* 
UN PACEL SAVU AUTO JAUNĀ LĪMENĪ!

Brīvības gatve 193a, Rīga, LV-1046

Tel: +371 20 280 839

* Darba dienās un brīvdienās - pēc stingra iepriekšēja pieraksta

  • AUTOESTETIKA facebook
  • AUTOESTETIKA Instagram

© 2023 AUTOESTETIKA. Visas tiesības aizsargātas. Privātuma politika.

bottom of page