top of page

SEAT TARRACO - Dīteilinga komplekss jaunam autoJaunais krosoveris SEAT Tarraco ieradās mūsu studijā uz aizsargājošu dīteilinga kompleksu jaunai automašīnai.


Kā ierasts – neskatoties uz to, ka automašīna ir jauna un tikko no salona, tai jau piemīt bojājumi, kurus nācās likvidēt ar vieglu un padziļinātu atsevišķu elementu pulēšanu. Jau kārtējo reizi mēs veicām automašīnas pirmspārdošanas sagatavošanu dīlera vietā.


Projekta ilgums – 3 dienas. Viena nanokeramiskā pārklājuma slāņa vietā klients deva priekšroku diviem. Kā vienmēr, strādājam ar industrijā labāko – EVERGLASS. Automašīna ļoti daudz pārvietojas pa šoseju, tādēļ ar keramisko aizsardzību divos slāņos automašīna būs pasargāta visefektīvāk.


Šāda automašīna ieradās studijā:Uzsākam darbus:


  • divu fāžu mazgāšana ar detalizētu automašīnas virsbūves attīrīšanu;

  • durvju rāmju un arku mazgāšana;

  • bitumena un dzelzs nosēdumu likvidēšana;

  • žāvēšana ar saspiestu gaisu un divu veidu žāvēšanas dvieļiem – pūkainā un vafeļu tipa.


Automašīna ieradās diezgan netīra, tāpēc lakojuma bojājumus varēja novērtēt tikai pēc tam, kad automašīna bija nomazgāta. Ieraugot automašīnas stāvokli bijām nedaudz pārsteigti. Diemžēl automašīnas salons tika slaucīts ar netīrām, raupjām lupatām – dažas detaļas līdz ar to jau bija saskrāpētas.


Īpaši saskrāpēti bija lakotie automašīnas durvju statīvi – lakojums uz šīm detaļām parasti ir vismaigākais un saskrāpējas rekordlielā ātrumā.Tā pat uz automašīnas bija atrodamas transportēšanas plēvju līmes un bojājumi no nesaudzīgas plēvju noņemšanas.Dīleris pulēja automašīnas kreiso priekšēju spārnu, taču pircējam par to nekas nebija teikts. Pulēšanas laikā apkārtējās daļas netika aizsargātas, līdz ar to detaļu starpās un uz plastikāta bija neattīrīti pulēšanas pastas nosēdumi.


Uz šī paša spārna bija novērojams ļoti neparasts, lakojumā ieēdies plankums.Pēc lakojuma stāvokļa izvērtēšanas mēs pieņēmām lēmumu veikt visas virsbūves vieglu pulēšanu un lokālu defektu labošanu.


Beidzoties pulēšanas darbiem automašīna tika detalizēti attīrīta no pulēšanas pastas, virsbūve sagatavota nanokeramiskā pārklājuma uzklāšanai.


Virsbūves lakojumam divos slāņos tika uzklāts nanokeramiskais pārklājums EVERGLASS. Automašīnas logi, sānu skata spoguļi un aizmugures skata kamera tika apstrādāti ar ūdensatgrūdošu pārklājumu AQUAPEL.


Par cik automašīnas diskus saimnieks bija nolēmis mainīt, tos padziļināti attīrījām, savukārt, jaunos diskus apstrādāsim nākotnē.


Visrbūves plastikāts, visas gumijas detaļas un riepas tika apstrādātas ar Koch Chemie Unna PLAST STAR SILICONÖNFREI.


Salonam veikta detalizēta uzkopšana un apstrāde ar aizsargājošiem sastāviem – gumijas detaļas, plastikāts, pedāļi, paklāji, stūre, instrumentu panelis utt.


Tā pat, tam ietilpstot pakalpojumā, tika veikts dzinēja un tā telpas dīteilings – motors tika attīrīts un apstrādāts ar konservējošiem līdzekļiem.Rezultāts:Mēs šo jauno, tikko iegādāto automašīnu padarījām par patiesi jaunu! Arī pats klients, tikko ienākot studijā, bija pārsteigts par rezultātu.


Pērkot jaunu automašīnu negaidiet, kad parādīsies pirmās ekspluatācijas un iznēsāšanās pazīmes – aizsargājiet savu naudas ieguldījumu un jauno pirkumu uzreiz pēc iegādes – labot defektus vienmēr ir dārgāk nekā aizsargāt savu auto jau no pirmās dienas.


 

AUTOESTETIKA

Patiesā auto dīteilinga studija

LV: +371 20 280 839

RU: +371 29 165 299

info@autoestetika.lv


Brīvības gatve 193a, Rīga

www.autoestetika.lv


#seat #dīteilings_jaunam_auto #viegls_salona_dīteilings #viegla_virsbūves_pulēšana #dzinēja_telpas_apstrāde #nanokeramika_everglass #koch_chemie_unna #aquapel

bottom of page