Kā ir iespējams uzlabot automašīnas ārējo izskatu BEZ dārgas abrazīvās pulēšanas un keramikas?Katram no mums dzīvē gadās nonākt līdz tādam brīdim, kad mūsu automašīna vairs neizskatās tik labi un virsbūves lakojumam jau ilgu laiku ir nepieciešama aizsardzība, taču budžeta dēļ nav iespējams atļauties pilnu, atjaunojošu virsbūves pulēšanu. Turklāt, sakarā ar pēdējiem notikumiem valstī tas ir jo īpaši aktuāli.


Ko darīt šādā situācijā? Gaidīt, kamēr finanšu situācija uzlabosies un varēsiet atļauties atjaunojošu abrazīvu pulēšanu un keramiku? Risinājums ir vēl labāks!


Ir svarīgi saprast, ka jo ilgāk automašīna tiek ekspluatēta bez aizsargpārklājuma, jo sliktāks kļūst virsbūves stāvoklis un tāda stāvokļa korekcija nākotē būs dauz dārgāka. Paralēli tam, automašīnas izskats tiešām liek vēlēties kaut ko labāku.


Par piemēru ņemot LEXUS RX 450h parādīsim, ko ir iespējams paveikt pie minimāla budžeta.


Automašīna iegādāta pie oficiālā dīlera, kur tā tika pulēta, taču tai netika uzklāts nekāda veida aizsargpārklājums. Lūk, šādu mēs ieraudzījām LEXUS RX 450h pēc dīteilinga mazgāšanas –
Lakojuma stāvokļa izvērtēšana –Īpaši bojāts ir dzinēja pārsegsPie dīlera veiktās nekvalitatīvās pulēšanas pēdas
Kas tika darīts:

Pirms parādīt augstāk minēto procesu rezultātu vēlamies veikt nelielu atkāpi.


Pirms ierašanās studijā automašīnas īpašnieks savas automašīnas ādas salona tīrīšanu bija uzticējis vienam citam auto dīteilinga industrijas uzņēmumam. Pie vispārējas salona apskates mēs uzreiz pamanījām to, cik nekvalitatīvā līmenī šāda ādas attīrīšana un apstrāde bija veikta.Protams, šo bezatbildīgo kolēģo darbu mēs izlabojām. Lūk piemērs, kā ir jāizskatās sēdekļu šuvēm pēc to normālas attīrīšanas –Pateicoties negatīvai pieredzei ir diezgan viegli iemācīties un saprast, kur labāk ir doties ciemos, lai pareizi un kvalitatīvi rūpētos par savu auto. Protams, tas atkrīt tad, ja Jūsu vienīgā izvēle vadās pēc viszemākās cenas.


Kvalitāte un kompetence vienmēr maksā savu naudu. Taču neskatoti