Jaguar S-Type: Lielais projekts

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt klasiskas automašīnas mūsu studijā. Šoreiz stāstam par Jaguar S-Type.Automašīna ir iepriekš bijusi avārijā un ilgstoši pabijusi servisā. Šāda automašīna ieradās pie mums:Kas tika paveikts:


Kā parasti – pēc dīteilinga mazgāšanas veicam detalizētu virsbūves stāvokļa izvērtējumu

Vienlaicīgi kopā ar dīteilinga mazgāšanu tika veikta dzinēja mazgāšana no augšas un apakšas, dzinēja un tā telpas dīteilings.

PĒC:
Ķērāmies klāt pilna spektra salona dīteilingam. Kā pie šāda pakalpojuma pienākas – salons tika izjaukts.Mazgājām sliekšņus un durvju rāmjusDurvju gumijas -Visus stiprinājumus -
Sīkās detaļas -
Rezerves riteņa nodalījumu -Pēc tam padziļināta ādas attīrīšana un apstrāde

Daudz dažādu sīku un smalku darbu
Veicām saulessargu pāršūšanu. Ar laiku porolons, kurš ir materiāla apakšā, pārvēršas par ļoti lipīgu, kārtainu masu, kuru ir ļoti grūti attīrīt.

Saulessargi PIRMS – audums atvienojas no pamatnes, veido burbuļus.Pāršūsanas process -Saulessargi PĒC
Par pašu automašīnas virsbūves pulēšanu stāstāmā nav daudz. Automašina tika pārkrāsota vairākās vietās, krāsas un lakojuma kvalitāte bija diezgan katastrofāla. Uz lakojuma veidojas hologrammas un tas skrāpējās pie jebkāda veida pieskāriena un iedarbības.


Pēc plāna mums bija vidējas kapāpes abrazīvā pulēšana, taču vairākām detaļām nācās veikt pilnu, atjaunojošu pulēšanu. Automašīnas numurzīmes tika noņemtas.Pēc virsbūves pulēšanas tika uzklāts aizsargpārklājums.

Tā pat tika pulēti automašīnas lukturi un arī uz tiem uzklāts lukturiem specializēts aizsargpārklājums.Atjaunojām izdeguša un izbālējuša plastikāta izskatu kā no ārpuses, tā arī automašīnas salonā un zem dzinēja pārsega.


Pēcāk veicām ļoti uzmanīgu iešķēlumu, skrāpējumu, nobrāztas un atslāņojušās krāses piekrāsošanu un labošanu.

Piemēram:

Stāvoklis PIRMS –
Stāvoklis PĒC:Gala rezultāts

Visi darbi kopā aizņēma 5 pilnas dienas.

 

AUTOESTETIKA

Patiesā auto dīteilinga studija

LV: +371 20 280 839

RU: +371 29 165 299

info@autoestetika.lv

Brīvības gatve 193a, Rīga

www.autoestetika.lv