BMW X5 M 2020 - nanokeramiskais pārklājums EVERGLASS


Ikdienā mēs strādājam ar daudz dažādiem projektiem. Dažus no tiem mēs atspoguļojam projektu apskatos šeit. Visus mūsu darbus vieno viena lieta – KVALITĀTE. Katrs mūsu projekts ir unikāls un parāda mūsu ekskluzīvo pieeju katrai automašīnai.

Šoreiz pie mums ciemos ieradās jaunais BMW X5 M 2020. Automašīna ir nesen iegādāta, tās nobraukums ir pavisam neliels.

Pati galvenā īpašnieka vēlme bija aizsargāt automašīnas virsbūvi ar nanokeramisko pārklājumu EVERGLASS un likvidēt lokālus defektus, kurus automašīna ieguva veikala stāvvietā.Darāmie darbi:

  • Riepu disku apstrāde ar nanokeramisko pārklājumu

  • Visu interjera lakoto detaļu aizsardzība ar keramisko pārklājumu

  • Salona uzkopšana

  • Ūdens atgrūdoša pārklājuma AQUAPEL uzklāšana visiem eksterjera logiem, stiklojumam un kamerām

Pēc dīteilinga mazgāšanas BMW X5 izskatījās šādi:


Ķērāmies klāt lakojuma slāņa stāvokļa izvērtēšanai. Skaidrs bija viens – uz automašīnas ar tik mazu nobraukumu ir pārāk daudz mazu skrāpējumu, nobrāzumu un citu defektu.Visvairāk bojātas bija durvju statnes -Hromētās detaļas jau paspējušas oksidēties –Pats nepatīkamais bija atklāt patiesi nopietnus skrāpējumus –Un nekvalitatīvā automazgātavā ‘norautu’ automašīnas krāsu –Automašīnas salonā arī atradām diezgan nopietnu skrāpējumu un to izlabojām -Iznākumā papildus augstāk minētajām procedūrām veicām:Automašīnas atslēga arī tika pārklāta ar nanokeramisko pārklājumu14 stundas atbildīga un pedantiska darba un nākošajā dienā automašīna izskatījās neatvairāma un aizsargāta ikdienas ekspluatācijai


 

AUTOESTETIKA

Patiesā auto dīteilinga studija

LV: +371 20 280 839

RU: +371 29 165 299

info@autoestetika.lv

Brīvības gatve 193a, Rīga

www.autoestetika.lv


#bmw

#nanokeramika_everglass

#aquapel