BMW 5 M Mediterreanean Blue 2 slāņos nanokeramiskā pārklājuma EVERGLASS

Updated: Apr 1, 2020Mūsu ikgadējais viesis no Krievijas – BMW 5 M Mediterreanean Blue. Automašīna ciemojās studijā uz keramiskā pārklājuma atjaunošanu un citiem darbiem:Galvenās grūtības projekta laikā – ļoti liels laika ierobežojums. Mašīna tika pieņemta piektdienas vakarā un tai jābūt gatavai svētdienā, plkst. 9.00. Pateicoties šādam īsam laika posmam (kad parasti nepieciešamas 4-5 dienas), darba dienas ieilga pat tālāk par pusnakti, taču rezultāts pārspēja arī mūsu pašu gaidas.


Šāda automašīna pie mums ieradās pēc ilgā ceļojuma no Krievijas un Igaunijas. Aiz šādas netīrumu kārtas ir ļoti grūti saskatīt tās virsbūves sportiskās nianses un iespaidīgo tēlu.Automašīnas salonā arī novērojamas ceļojuma pēdasPēc padziļinātas automašīnas mazgāšanas ir iespējams novērtēt virsbūves lakojuma stāvokli.


Automašīnas daļas tiek aplīmētas ar aizsargājošu lenti. Sagatavošana vieglai virsbūves pulēšanai.Sākam pulēšanu. Neaizmirstam par izplūdes gāzu trubas izeju un kvēpiem, kas uz tās sakrājušies. Pulējam arī tur, kur īpašnieka acs nekad neredzēs.Pēc neatlaidīga darba pilnām un ļoti garām darba dienām automašīna ir pārvērtusies.Automašīnas salons, darināts no Dakota auto ādas konjaka krāsā ar kontrastelementiem, ir aizsargāts ar keramisko pārklājumu ādai EVERGLASS LEATHER un Meguiar’s Quik Interior Detailer.
Ar 2 slāņiem nanokeramiskā pārklājuma EVERGLASS automašīna ir droši aizsargāta un ir ieguvusi neticamu spīdumu, un krāsas piesātinājumu.


 

AUTOESTETIKA

Patiesā auto dīteilinga studija

LV: +371 20 280 839

RU: +371 29 165 299

info@autoestetika.lv


Brīvības gatve 193a, Rīga

www.autoestetika.lv


#bmw #nanokeramika #dīteilinga_mazgāšana #riepu_disku_apstrāde #pārklājuma_atjaunošana #viegla_virsbūves_pulēšana #nanokeramika_everglass