top of page

AUTO PAKLĀJI, KAS RADĪTI TIEŠI JUMSTā pat kā visi auto īpašnieki, arī mēs ļoti labi saprotam, cik svarīgs automašīnas salonā ir komforts. Auto paklāji ir svarīgs automobiļu interjera elements no kura ir atkarīgs ne tikai komforts, bet arī salona ērtības, tīrība, saglabāšanās ilgtermiņā un kopējais izskats.


Aptuveni vienu gadu atpakaļ saviem klientiem mēs sākām piedāvāt jaunu pakalpojumu – auto paklāju izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma. Kopš pakalpojuma pirmās dienas, laikam ejot, esam pamanījuši nemitīgi pieaugošo popularitāti un pasūtījumu pieaugumu no auto mīlētajiem. Turklāt, liela daļa šo paklāju atšķiras no automašīnas oriģināla.


Galvenais iemesls, kāpēc tā notiek – lielā daļā gadījumu auto īpašniekus neapmierina oriģinālo auto paklāju formas. Oriģinālie paklāji neaizklāj vietas, kuras vadītājam ir vēlme aizsargāt no iznēsāšanās, mitruma un netīrumiem. Savukārt, specializēti pielāgots auto paklājs pēc klienta vēlmēm nozīmē individualitāti, kas ļauj izcelt savas automašīnas ārējo izskatu.


Zemāk attēlos ir iespējams novērot tieši šos galvenos iemeslus – auto paklājus, kuri pēc formām ir atšķirīgi no oriģināla un tādējādi daudz efektīvāk aizsargā automašīnas salona grīdu. Tagad tā paliek tīra un nebojājas ekspluatācijas laikā. Dizaina elementi, kā Audi TT modeļa automašīnas iniciāļi “TT” sniedz paklājiem vizuāli interesantu un salonam pievilcīgu izskatu. Paklāji ir izgatavoti no bieza tekstila plūksnojuma grafīta krāsā, kas ir veidots uz gumijas pamatnes. Turklāt, tiem ir tādi paši stiprinājumi, kā oriģināliem auto paklājiem. 

Vēlies arī savu, individuālu auto paklāju komplektu? Pasūti auto paklājus, kas radīti pēc tavām vēlmēm, rakstot e-pasta vēstuli uz info@autoestetika.lv, vai aizpildot pieteikuma formu sadaļā Kontakti


AUTOESTETIKA

Patiesā auto dīteilinga studija


Brīvības gatve 193a

info@autoestetika.lv

LV: +371 20 280 839

RU: +371 20 165 299bottom of page