top of page

Audi A5 Coupé 2021 ar nobraukumu 7000kmKas var notikt ar jaunu automašīnu pēc dažiem mēnešiem?

Ļoti bieži autobraucēji zvana mums lai aizsargātu savu jauno automašīnu. Pēc dažu minūšu sarunas izrādās, ka mašīna pa mūsu ceļiem brauc jau vairākas nedēļas vai pat mēnešus. Tajā pašā laikā īpašnieki ir pilnīgi pārliecināti, ka šādas automašīnas stāvoklis palika tieši tāds pats kā izbraucot no rūpnīcas. Bet 99% gadījumos tas ir tālu no tā. Un šodien mēs izmantosim konkrētu piemēru, lai parādītu, kas notiek ar automašīnu pēc vairākiem mēnešiem, ja jūs to neaizsargājat uzreiz pēc iegādes.


Skaistais Audi A5 Coupé 2021 District green krasā ieradās pie mums, lai veiktu dīteilingu jaunām auto. Mēs nevarējām iepriekš apskatīt automašīnu, jo automašīna bija no Igaunijas.


Šādi automašīna izskatījās, kad mēs to ieraudzījām pirmo reizi:


Atgādinām, ka šī auto nobraukums ir aptuveni 7000 km:Protams, uzreiz kļuva skaidrs, ka darbu apjoms būs krietni lielāks, nekā bijām plānojuši.


Papildus vispārējam piesārņojumam uz mašīnas bija daudz bitumena (tas notiek, bieži braucot pa šoseju), bitumens sakrājās pat mašīnas iekšpusē, uz ailēm un durvju iekšpusē.Arī krāsojuma stāvoklis nebija apmierinošs - viss auto bija klāts ar sīkām skrāpējumiem, un vietām skrāpējumi bija diezgan dziļi.Atlas bēšā salons jau noklāts ar traipiem no tumšiem džinsiem:Bet nav nekā tāda, ar ko nevarētu tikt galā ar profesionālu pieeju! Mūsu ieteikumi par darbu klāstu šai automašīnai:


  • Detalizēta virsbūves, disku, arku, sliekšńu!!! mazgāšana un salona tīrīšana,

  • Krāsojuma dziļa tīrīšana no metāla daļiņām un bitumena ieslēgumiem,

  • Ādas tīrīšana un apstrāde,

  • Sagatavošana pulēšanai un aplīmēšana ar maskēšanas lenti,

  • Virsbuves pulēšana, priekšējie lukturi, aizmugurējie lukturi, hromēti elementi, lakoti melni elementi (spoguļi un Piano black balsti), izplūdes caurules,

  • Virsbuves tīrīšana pēc pulēšanas un attaukošana,

  • Keramikas pārklājuma EVERGLASS uzklāšana,

  • Stiklu mazgāšana, Gumiju un blīvju apstrāde, Riepu konservēšana.

Visi darba posmi tiek veikti ar atbildīgu, rūpīgu un precīzu attieksmi, profesionalitāti un rūpību. Šī pieeja ļauj iegūt šādu rezultātu:


Dīzaina elementi piešķir A5 Coupé īpaši sportiski raksturu un eleganci.


Sānos sportiskumu izceļ izteiktās riteņu arkas un vieglmetāla diski.
Horizontālie dizaina elementi Audi A5 Coupé salonā rada tajā plašuma sajūtu, ko pastiprina kvalitatīvie materiāli.


Galvenais šī projekta secinājums ir šāds: ja iegādājāties jaunu automašīnu, negaidiet vairākas nedēļas, nemaz nerunājot par mēnešiem, lai to aizsargātu. Izdari to uzreiz un tad jau ilgus gadus varēsi baudīt stāvokli "tikko no salona".

 

AUTOESTETIKA

Patiesā auto dīteilinga studija

LV: +371 20 280 839

RU: +371 29 165 299

info@autoestetika.lv

Brīvības gatve 193a, Rīga

www.autoestetika.lv


#volvo

#nanokeramika_everglass

#aquapel

bottom of page