top of page

Lukturu

ATJAUNOŠANA

(pulēšana un jauna lakojuma

slāņa uzklāšana)

Par cik viens no mūsu uzņēmuma mērķiem ir nepārtraukta attīstība auto dīteilinga nozarē, mēs regulāri pētām un izmēģinām jaunākās nozares tehnoloģijas un cenšamies virzīties līdzi auto kopšanas industrijai.

 

2018. gadā SEMA Show mūs iedvesmoja un pavedināja uz jaunas tehnoloģijas iegādi, kas paceļ lukturu un lampu atjaunošanu jaunā līmenī. Tā kā paralēli attīstībai mums ir svarīga iespēja piedāvāt vēl kvalitatīvākus pakalpojumus, esam šo jauno tehnoloģiju ieviesuši arī mūsu studijā!

 

Tagad mēs ne tikai piedāvājam lukturu pulēšanu ar aizsargpārklājuma uzklāšanu, bet noslēdzam rezultātu ar jaunu, svaigu lakas slāni! Ar šādu lukturu atjaunošanas tehnoloģiju mēs esam pārliecināti, ka pat pēc lukturu slīpēšanas (īpaši bojātu lukturu gadījumā, kad nākas noņemt rūpnīcas lakojumu) jaunais lakas slānis spēs aizsargāt atjaunotos lukturus no dzeltes, plaisāšanas, UV stariem un oksidācijas un citiem faktoriem.

 

Tehniski fakti par jauno lakojumu:

  • Jaunais lakas slānis izžūst pilnībā tikai 2 stundu laikā un tam piemīt 9H cietības pakāpe

  • Viskozitāte – 18 S

  • Spīdīgums - ≥95 (augsti glancēts)

  • Adhēzija (tīklveida iegriezumu tests) – 5B

Šī metode papildinājumā ar mūsu ilggadējo darbu pieredzi ar dažādiem sarežģītiem gadījumiem garantē pilnīgu un drošu automašīnas lukturu caurspīdības atjaunošanu ļoti ilgam laikam.

Lukturu atjaunošana aizņem vidēji 4 stundas. Pēc lukturu atjaunošanas dažas dienas vēlāk lukturiem var uzklāt arī aizsargplēvi, kas saglabās teicamo rezultātu no otrreizējas bojāšanās un skrāpējumiem. Vairāk par aizsargplēvēm lasiet šeit.

Par standarta lukturu pulēšanu (pulēšana + aizsargpārklājums) lasiet ŠEIT.

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: 4 STUNDAS
PAPILDINFORMĀCIJA: Dažas dienas pēc lukturu atjaunošanas, lukturiem var uzklāt arī aizsargplēvi, kas palīdzēs saglabāt teicamo rezultātu no otrreizējas bojāšanās un skrāpējumiem. saistītais pakalpojums, kas tiek nodrošināts tikai ar dīteilinga pakalpojumiem.
PAKALPOJUMA CENA:
75€
APCIEMO MŪSU STUDIJU* 
UN PACEL SAVU AUTO JAUNĀ LĪMENĪ!

Brīvības gatve 193a, Rīga, LV-1046

Tel: +371 20 280 839

* Darba dienās un brīvdienās - pēc stingra iepriekšēja pieraksta

  • AUTOESTETIKA facebook
  • AUTOESTETIKA Instagram

© 2023 AUTOESTETIKA. Visas tiesības aizsargātas. Privātuma politika.

bottom of page