top of page

ANTIBAKTERIĀLA
salona apstrāde

Ja automašīnas salonā nemitīgi ir smags, sastāvējies gaiss, taču ar ieslēgtu kondicionieri automašīnā parādās nepatīkama smaka un kļūst grūtāk elpot – tas nozīmē, ka ir pienācis laiks antibakteriālai salona apstrādei.

Gaisa kvalitāte automašīnas salonā ir ne mazāk svarīga, kā automašīnas ārējais izskats un tehniskais stāvoklis, jo gaisu ilgstoši elpo ne tikai pats autovadītājs, bet arī pasažieri.

No kurienes rodas šī nepatīkamā smaka?

Nepatīkamās smakas un sastāvējies gaiss salonā rodas kondicioniera darbības laikā uz kondicioniera salona radiatora krājoties mitrumam. Šī siltā un mitrā vide uz kondicioniera radiatora ir izteikti piemērota mājvieta dažādām baktērijām un sēnītēm. Savukārt, no visām šīm baktērijām pēcāk arī rodas nepatikamā smaka un sajūta, ka automašīnas salonā "gaiss ir sastāvējies".

 

Nepatīkama gaisa dēļ nav jēgas salonā izkārt gaisa aromatizētājus, par cik tie tikai nomaskē smaku, taču pats gaiss vēl joprojām paliek veselībai kaitīgs.

Apstrāde ar sausā tvaika dezinfekcijas tehnoloģiju

IMG_0545 - Copy.JPG

Ar šādu antibakteriālo apstrādi:

  • Tiek žāvēta kondicioniera salona radiatora virsma – auto tiek iedarbināts un siltuma padeve tiek ieslēgta uz pilnu jaudu;

  • Kondicionieris tiek ieslēgts uz minimālu temperatūru un maksimālu jaudu;

  • Salonā tiek uzstādīts neliels aparāts, kas veic antibakteriālu apstrādi ar sauso tvaiku;

  • Tiek ieslēgta gaisa recirkulācija;

  • Tiek aizvērti visi logi un durvis.

Šādos apstākļos salona antibakteriālā apstrāde notiek 15-20 minūtes, kamēr sausais tvaiks ar antibakteriālo sastāvu iesūcas visās spraugās un kondicioniera sistēmā.

Kamēr sausā tvaika sistēma strādā, kondicionieris un auto dzinējs tiek darbināts. Pēc procedūras automašīnai ir jānostāv ar atvērtām durvīm vēl 20 minūtes.

Pēc antibakteriālās apstrādes tiek rekomendēts vēl reiz izžāvēt kondicioniera salona radiatora virsmu.

Kad salona apstrāde ir pabeigta, kādu laiku salonā var būt īpatnējs aromāts, kas atgādina medicīnas iestādi un “medicīnisku tīrību”. Šāds aromāts pāriet pēc dažām dienām.

Šāda salona apstrāde palīdz atbrīvoties arī no smakām, kuras ir iedzīvojušās automašīnas apšuvumā, sēdekļos, griestos un citur. Taču, vienmēr ir svarīgi pārliecināties par to, kas ir smakas avots. Iespējams, ka lai pilnībā atbrīvotos no nevēlamās smakas vispirms ir nepieciešama salona tīrīšana un apstrāde vai ozonēšana.

Salona antibakteriālās apstrādes līdzekļa izvēlē ir svarīgi neuzķerties uz nepamatoti zemām cenām, par cik nereti gadās arī tā, ka pēc nekvalitatīvu vai viltotu sistēmu lietošanas tiek sabojāts auto salona plastikāts.

Automašīnas salona antibakteriālā apstrāde ir ieteicama 2 reizes gadā – pavasara sākumā un rudenī. Paralēli ar antibakteriālo apstrādi ir ieteicams nomainīt arī salona filtru.

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: 1-2 STUNDAS
PAPILDINFORMĀCIJA: Darbu ilgums ir atkarīgs no baktericīdā piesārņojuma pakāpes.
PAKALPOJUMA CENA:
50€

PIETEIKT PAKALPOJUMU

bottom of page