top of page

Aizsargājošā pulēšana – automašīnas virsbūves lakojuma sagatavošana (virsbūves pulēšana) ar tālāk sekojošu aizsargpārklājuma uzklāšanu: silantu, auto vasku, nanopārklājumu vai keramiku.

Aizsargājošā pulēšana galvenokārt ir ieteicama jaunām automašīnām, kuru virsbūves lakojums ir labā stāvoklī (nav novērojami svirli jeb apļveida skrāpējumi un hologrammas). Tā pat tas ir ieteicams automašīnām, kuras jau ir izgājušas ATJAUNOJOŠĀ DĪTEILINGA procedūras pie mums vai tiem auto īpašniekiem, kuri vēlas sagatavot savu automašīnu pārdošanai (tādējādi arī paceļot tās vērtību).

Aizsargājošā pulēšana pati par sevi nelikvidē pilnībā visus skrāpējumus vai citus virsbūves bojājumus. Šāda veida pulēšana piešķir estētiska rakstura īpašības un aizsardzību Jūsu automašīnas virsbūvei, aizsargājot to no ārējās vides agresīvajiem faktoriem: UV stariem, skābā lietus, netīrumiem, autoceļu ķīmijas un sāls, dažādiem reaģentiem, cieta ūdens (kas pārbagāds ar magnija un kalcija sāļiem), bitumena, sveķiem, mirušu insektu un putnu izkārnījumu radītiem bojājumiem u.c.

Mirušu insektu traipi, koku sveķi, augu lipīgie putekšņi un putnu izkārnījumi ir vieni no lielākajiem virsbūves lakojuma ienaidniekiem. Tie ir bīstami netīrumi un netīrumu nosēdumi, kuru sastāvā ir agresīvas ķīmiskās vielas, kuras laika gaitā saēd lakojuma slāni. Ir pietiekoši daudz gadījumu, kad lakojuma slānis tiek bojāts pilnībā un tālāk tiek bojāta arī pati krāsa. Katram auto īpašniekam, kurš rūpējas par savu automašīnu, ir jāzina, ka tūlītēja vai savlaicīga šādu netīrumu noņemšana ir ārkārtīgi svarīga. Ja šādi netīrumi tiek atstāti vairākas dienas, nedēļas vai mēnešus, virsbūves lakojuma bojājumi var būt ļoti grūti labojami vai pat neatgriezeniski.

Automašīnai, kuras virsbūve ir aizsargāta ar aizsargpārklājumu šādi netīrumi nav tik bīstami, par cik starp lakojuma slāni un šo netīrumu nosēdumiem pastāv aizsargājoša barjera, kas uzņem visu ķīmisko vielu ietekmi uz sevi.

Auto, aizsargāti ar aizsargpārklājumu, daudz ilgāk saglabā savu pirmatnējo, neatkārtojamo vizuālo izskatu un daudz vieglāk atmazgājas, par cik aizsargpārklājumiem piemīt netīrumu un ūdens atgrūdošās īpašības.

Tad, kad uzklājam aizsargpārklājumu, tiek aizpildītas visas mikroplaisas un mikroskrāpējumi, savukārt, polimēri un vaski, kas tiek iekļauti aizsargājošajā sastāvā, piešķir virsbūvei spīdumu un glancētu mirdzumu. Tieši tādēļ bez atjaunojošās (abrazīvās) virsbūves pulēšanas, automašīna, kas ir pārklāta ar auto vasku, izskatās ļoti izteiksmīgi, pievilcīgi un atjaunoti. Jāpatur prātā ir tas, ka aizsargpārklājums nevar maskēt pilnībā visus skrāpējumus – dziļāki skrāpējumi paliks redzami. Tas ir redzams fotogrāfijā – kreisajā pusē ir novērojami virsbūves defekti, taču labajā pusē virsbūve ir pārklāta ar aizsargpārklājumu, kas ir padarījis krāsu piesātinātu, dziļāku un apslēpis lielāko daļu skrāpējumu.

sfgsfgs.jpg

Skrāpējumi netiek noņemti mehāniski. Tad, kad aizsargpārklājums zaudē savas īpašības un nolietojas (ar laiku visi aizsargpārklājumi nomazgājas un noārdās: rasas, lietus, automazgātavu un citu faktoru ietekmē). Aizsargpārklājumam pazūdot, virsbūves defekti atkal parādīsies. Pilnībā atbrīvoties no virsbūves defektiem ir iespējams tikai ar atjaunojošo (abrazīvo) pulēšanu, kad abrazīvas pulēšanas procesā defekti tiek mehāniski likvidēti.

Aizsargājošais dīteilings sevī ietver

 • Profesionālu auto mazgāšanu (ieskaitot durvju sliekšņus, diskus un arkas). Sākotnēji ar bezkontakta putām, pēcāk ar divu spaiņu metodi.

 • Sveķu, traipu un bitumena likvidēšanu;

 • Metālisku daļiņu (rūsas punktiņu) likvidēšanu;

 • Virsbūves apstrādi ar specializētu mālu (clay bar) ar īpašu sastāvu (lubricant);

 • Silikonu un veco vasku likvidēšanu – virsmas attaukošanu;

 • Virsbūves plastikāta detaļu, gumiju un riepu apstrādi un aizsargpārklājuma uzklāšanu;

 • Hromēto detaļu attīrīšanu un apstrādi ar aizsargājošu sastāvu;

 • Stiklojuma mazgāšanu gan no iekšpuses, gan ārpuses.

Izplatītākie iemesli, kādēļ klienti izvēlas aizsargājošo dīteilingu:

 • Jaunas automašīnas iegāde – piedāvājam aizsargāt investīcijas jaunas automašīnas iegādē maksimāli ilgam laikam, apstrādājot visus salona un virsbūves elementus.

 • Klients mašīnu regulāri kopj pie mums un automašīnas virsbūve jau ir atjaunota ar ATJAUNOJOŠO DĪTEILINGU – automašīna tiek uzturēta teicamā stāvoklī, tiek atjaunots aizsargpārklājums, atsvaidzinātas virsbūves, plastikāta, hromētās, gumijas detaļas un riepas.

 • Automašīnas pārdošana – palīdzam auto īpašniekam atjaunot automašīnas izskatu, paaugstināt tās vērtību un sniegt tai svaigu izskatu. Tas palīdz pārdošanas procesā iegūt ievērojamu papildus naudas summu. Pēc auto dīteilinga automašīnas pārdodas daudz ātrāk, par cik tās piesaista daudz lielāku uzmanību ar savu ārējo izskatu.

 

Pat tad, ja Jūsu automašīnai ir nepieciešama atjaunojošā pulēšana, taču pašlaik Jūs neesat gatavi atdot savu automašīnu uz ATJAUNOJOŠO DĪTEILINGU – tik un tā ir daudz vērtīgāk aizsargāt vēl nenopulētu automašīnu, nekā neaizsargāt to vispār!

Informāciju par ATJAUNOJOŠO DĪTEILINGU meklējiet ŠEIT.

Vēlies pieteikt savu automašīnu pakalpojumam?

DARBU ILGUMS: 1-2 DIENAS
PAPILDINFORMĀCIJA: Darbu ilgums un cena ir atkarīga no aizsargpārklājuma tipa  (silants, vasks, nanopārklājums vai keramiskais pārklājums), aizsargpārklājuma slāņu skaita un automašīnas izmēra.
PAKALPOJUMA CENA:
250€-650€
APCIEMO MŪSU STUDIJU* 
UN PACEL SAVU AUTO JAUNĀ LĪMENĪ!

Brīvības gatve 193a, Rīga, LV-1046

Tel: +371 20 280 839

* Darba dienās un brīvdienās - pēc stingra iepriekšēja pieraksta

 • AUTOESTETIKA facebook
 • AUTOESTETIKA Instagram

© 2023 AUTOESTETIKA. Visas tiesības aizsargātas. Privātuma politika.

bottom of page